پنجشنبه 1401/05/27
ش, 1401/02/31 - 22:14
سردار علی‌اکبر افراسیابی:

راهیان نور و تمسک به شهدا دو موضوع مهم از نگاه رهبرمعظم انقلاب اسلامی است

معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: در مطالعه سخنان رهبر معظم انقلاب دو‌ موضوع را برجسته دیدیم یک راهیان نور و دو توجه و تمسک به شهدا.

به گزارش کوله بار، سردار افراسیابی معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا (ع) در سخنانی اعلام کرد: توطئه دشمن امروز توطئه اقتصادی و تهاجم فرهنگی است و دشمن اینگونه به مردم ما آسیب می رساند.

سردار افراسیابی این سخنان را در آیین تجلیل از برگزیدگان چهاردهمین جشنواره فرهنگی ردپای عشق که ویژه زائرین راهیان نور در تالار شهر مشهد عنوان کرد و ادامه داد: امروز دشمن در زمینه‌های مختلف با ما می جنگد، از سبک زندگی گرفته تا تغییر ارزش‌ها، افکار و مسیرمان که دارد در این موارد کار می‌کند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا (ع) همچنین در ادامه متذکر شد: پس ما باید بتوانیم سیره‌ شهدا را که همانا خدمت به انقلاب، نظام، مردم و اطاعت از رهبری و ولایت فقیه است ادامه دهیم.

وی با اشاره به شروع مجدد کاروان راهیان نور اظهار کرد: با تشکر از مسولین و دست اندرکاران راهیان نور ۱۴۰۱، بعد از دو سال تعطیلی با تلاش این افراد عاشقان شهدا و راهیان نور امسال به خواسته خود رسیدند.

سردار افراسیابی به بیانات رهبری اشاره و تاکید کرد: در مطالعه سخنان رهبر معظم انقلاب دو‌ موضوع را برجسته دیدیم یک راهیان نور و دو توجه و تمسک به شهدا، راهیان نور همان طور که از اسم آن مشخص است یک مسیر نورانی است که ما را به سمت خوبی‌ها و نیکی‌ها و ارزش‌ها هدایت می کند.

معاون سپاه امام رضا (ع) در ادامه یادآور شد: در راهیان نور باید کار جدید متناسب با مباحث علمی و پژوهشی اتفاق بیافتد و مهم‌تر از آن استمرار این کار در زندگی روزمره ما است.

سردار افراسیابی خاطرنشان کرد: ما در مسیر راهیان نور سیره، مرام و عملکرد شهدا را میخواهیم پیدا کنیم تا در زندگی روزمره مان پیاده کنیم ما برای این در این مسیر‌ها گام می گذاریم  که مسیر زندگی را یاد بگیریم و از اردوی راهیان نور باید توشه و آذوقه‌ای برداریم و بیاوریم و مصرف کنیم.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.