یکشنبه 1398/11/20 - 17:00

اردوي راهيان نور كسب علم ومعرفت در پيشگاه شهداست

رئيس بنيادساوه گفت:حضور در مناطق جنگي از یک‌سو و کسب علم و معرفت در پیشگاه شهدا، مطمئنا درس‌هایی به جوانان و نوجوانان خواهد داد که در هیچ کلاس دانشگاهی پیدا نخواهد شد.

به گزارش کوله بار،کریم رسولی از اعزام دانش آموزان شاهد و ایثارگر  به مناطق جنگي خبر داد و افزود:استقبال چشم‌گیری که در چند سال اخیر از کاروان‌های راهیان نور بعمل آمده، سندي است بر پاکی دل جوانانی که امروز انقلاب اسلامی ایران به وجود آنان برخود مي بالد.
اين مقام مسئول افزود:انتقال فرهنگ ایثار، شجاعت و شهادت به اقشار مختلف جامعه به ویژه افرادی که در مناطق عملیاتی جنوب کشور حضور می‌یابند از مهم‌ترین اهداف و مأموریت‌های اصلی برپایی اردوهای راهیان ‌نور در کشور است.
وي گفت:اردوهای راهیان ‌نور از اثر بخش‌ترین، اثرگذارترین و مهم‌ترین مؤلفه‌های ترویج فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه است و طبیعی است که اقشار مختلف جامعه با اعزام به این اردوها می‌توانند بیشتر با این فرهنگ آشنا شوند.
اين مقام مسئول افزود: امیدواریم جوانان امروز با الگو قرار دادن سلوک شهدا و جانبازان در راه آنان گام بردارند و پرچم انقلاب اسلامی را در اختیار صاحب اصلی آن، مهدی صاحب‌الزمان(عج) قرار دهند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها