دوشنبه, 11/21/1398 - 09:51

اعزام مرحله دوم کاروان اردوی راهیان نور دانش آموزان کازرونی

به گزارش کوله بار، هادی زال زاده در جمع دانش آموزان قبل از اعزام به اردوی راهیان نور، ضمن تبریک ایام ا.. دهه فجر، اظهار داشت: قدر خود را بدانید، چون شما در واقع از طرف شهدا برای این سفر دعوت شده اید.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون از اعزام 80 دانش آموز پسر پایه دوم متوسطه از دبیرستان‌های کازرون در قالب دو دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.


به گزارش دریافتی کازرون نما، هادی زال زاده در جمع دانش آموزان قبل از اعزام به اردوی راهیان نور، ضمن تبریک ایام ا.. دهه فجر، اظهار داشت: قدر خود را بدانید، چون شما در واقع از طرف شهدا برای این سفر دعوت شده اید.


وی ادامه داد: شهدا با حماسه آفرینی خود نگذاشتند حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان به دست دشمنان بیفتد و همین ایثارگری ها موجب شده که بعد از گذشت این همه سال روز به روز بر عزت آنان افزوده شود.


معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کازرون همچنین با اظهار امیدواری برای اینکه دانش آموزان بار معنوی خود را در بازگشت از این سفر افزایش داده باشند، گفت: در این سفر معرفت و بصیرت خود را افزایش داده تا تحولی در زندگی تان به وجود آید و بتوانید همچنان ادامه دهنده راه شهدا باشید.


گفتنی است اعزام دانش آموزان پسر کازرونی از جوار گلزار شهدای گمنام کازرون و با بدرقه معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه پاسداران و برخی مسئولین این شهر و خانواده های دانش آموزان انجام شد و دانش آموزان طی سه روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور دیدن خواهند کرد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها