سه شنبه, 10/24/1398 - 15:39

اعزام ۵۰۰ راوی و خادم مازندرانی به اردوهای راهیان نور

معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران با اشاره به اعزام ۲۷ هزار مازندرانی به مناطق عملیاتی در سال گذشته، اظهار داشت: تعداد ۵۰۰ راوی و خادم به راهیان نور امسال اعزام خواهند شد

به گزارش کوله بار، عسگر مجیدی در جلسه ستاد راهیان نور استان با بیان اینکه سند راهیان نور به استان ها ابلاغ شد، از همکاری دستگاه های اجرایی در اعزام زائرین به راهیان نور خبر داد و گفت: ستاد راهیان نور شهرستان ها به ریاست فرمانداران تشکیل و باید نسبت به اعزام زائرین همکاری لازم را داشته باشند.
معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران با اشاره به اعزام ۲۷ هزار مازندرانی به مناطق عملیاتی در سال گذشته، اظهار داشت: تعداد ۵۰۰ راوی و خادم به راهیان نور امسال اعزام خواهند شد
حسین حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیزضمن گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» اظهار داشت: شهید سلیمانی یک موجی را در سراسر جهان به وجود آورد و باید یاد این شهید، گرامی داشته شود.
وی بر ضرورت برگزاری برنامه های استانی با محوریت این شهید تأکید کرد و افزود: حماسه های مردان رزم را در قالب برنامه های فرهنگی هنری باید باید به نسل های آینده منتقل کنیم.
حسن نژاد با اشاره به حماسه ششم بهمن مردم آمل، گفت: در برگزاری این برنامه نگاه استانی باید داشته باشیم و از حماسه سازان قدردانی کنیم.
سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران نیز از برگزاری جشنواره تشکلهای مردم نهاد در استان خبر داد و گفت: این مراسم با تقدیر از برگزیدگان در روز دوشنبه هفتم بهمن ماه در پایگاه فرهنگی روستای قراخیل قائمشهر برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه ششم بهمن آمل به صورت استانی خبر داد و گفت: این مراسم همراه با تجلیل از پیشکسوتان این حماسه روز پنجشنبه سوم بهمن در محل استان برگزار خواهد شد.

 

رقابت
 

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها