دوشنبه, 04/16/1399 - 11:22

اگر کرونا نبود، میزبان راهیان نور و میهمانانی بودیم که برای زیارت مرقد سردار سلیمانی به کرمان می‌آیند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت:سردار سلیمانی متعلق به ایران و دنیاست و به خاطر اینکه کرمانی بودند، گلزار شهدای کرمان مامن بسیاری از دلدادگان کوی شهداست و اگر کرونا نبود، به شکل ممتد میزبان راهیان نور و میهمانانی بودیم که برای زیارت مرقد ایشان به کرمان می آیند و امیدواریم بتوانیم ارزش این شهید را بدانیم و در بزرگداشت ایشان به هر شکل، کوتاهی نکنیم.

به گزارش کوله بار، محمد صادق بصیری روز یکشنبه در رونمایی از پوستر دومین جشنواره تئاتر ملی سردار آسمانی افزود : حضور سردار سلیمانی و مدیریت ایشان در لشکر ۴۱ ثارالله و سپاه قدس و ارتباطش با مردم سبب شد کرمان از جایگاه خوب و رفیعی در این زمینه برخوردار باشد.

وی اضافه کرد:  سردار سلیمانی متعلق به ایران و دنیاست و به خاطر اینکه کرمانی بودند، گلزار شهدای کرمان مامن بسیاری از دلدادگان کوی شهداست و اگر کرونا نبود، به شکل ممتد میزبان راهیان نور و میهمانانی بودیم که برای زیارت مرقد ایشان به کرمان می آیند و امیدواریم بتوانیم ارزش این شهید را بدانیم و در بزرگداشت ایشان به هر شکل، کوتاهی نکنیم.

وی تصریح کرد: وظیفه ما مسئولان این است برای کمک به این فضا از هر توانی که داریم مضایقه نکنیم و استاندار کرمان در حوزه فرهنگ و هنر ارتباط زیادی با وزارت ارشاد داشته و در استان در دفاع مقدس، ادبیات پایداری و شهداء کاملا آمادگی داریم کمک کنیم.

در این مراسم که به صورت ارتباط زنده تصویری در تالار رودکی برگزار شد، ابتدا در ارتباط با استان خوزستان از پوستر جشنواره فرهنگی هنری ذوالفقار رونمایی شد. همچنین در ادامه رونمایی از پوستر تئاتر خیابانی سردار آسمانی در ارتباط با استان کرمان صورت گرفت.
بیشتر بخوانید:

    ابتلای استاندار کرمان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به کرونا/جواب تست کرونا استاندار کرمان و معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استاندار مثبت شد
    تاریخ اتمامی برای اپیدمی کرونا متصور نیست/ برپایی نمازهای جمعه در شهرهای وضعیت زرد از اول تیر

فراخوان دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان، فرمانده سپاه ثارالله کرمان، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و دیگر مسئولان کشوری و لشکری در گلزار شهدای استان و در جوار مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از طریق ویدئو کنفرانس به صورت زنده رونمایی شد.

دومین دوره جشنواره ملی تئاتر سردار آسمانی با همکاری انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در دی‌ماه (اول تا ششم دی) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی در سه بخش خیابانی، صحنه‌ای و نمایشنامه برگزار می‌شود.

فراخوان این جشنواره ملی که امسال در سه بخش صحنه ای، خیابانی و نمایشنامه نویسی برگزار خواهد شد به زودی توسط انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منتشر خواهد شد.

 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها