پنجشنبه 1398/11/24 - 11:07

برنامه‌های مستمر کاروان راهیان نور در اردبیل تدوین می‌شود

استاندار اردبیل گفت: با توجه به لزوم توسعه برنامه‌های فرهنگی در سطح استان نیازمند تدوین برنامه‌های مستمر دفاع مقدس در طول سال برای اجرای این برنامه‌ها هستیم تا بتوانیم نسل جوان را از ظرفیت فرهنگی بهره‌مند کنیم.

به گزارش کوله بار، اکبر بهنامجو در جلسه ستاد فرهنگی راهیان نور استان اردبیل اظهار داشت: با توجه به لزوم توسعه برنامه‌های فرهنگی در سطح استان نیازمند تدوین برنامه‌های مستمر دفاع مقدس در طول سال برای اجرای این برنامه‌ها هستیم تا بتوانیم نسل جوان را از ظرفیت فرهنگی بهره‌مند کنیم.

وی با اشاره به این که اجرای مقدمات و هماهنگی‌های لازم برای اجرای برنامه‌های فرهنگی جزو اولویت اساسی است بیان کرد: باید با هدف پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهدای والامقام را به یک امر نهادینه و فراگیر تبدیل کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: انتقال آموزه‌های دفاع مقدس به نسل جوان و امروزی در قالب اردوهای راهیان نور یک امر حائز اهمیت و اساسی است که درصدد هستیم با همدلی و تعاملات همه‌جانبه در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی و عمومی به‌شکل مناسب عمل کرده و این برنامه‌ها را به شکل مطلوب اجرا کنیم.

بهنامجو تصریح کرد: با توجه به این که سپاه محور اعزام کاروان‌های راهیان نور است که باید همه ارگان‌ها با کنار زدن تنگناهای مالی در این اقدام فرهنگی مشارکت کنند که درصدد هستیم با تدوین برنامه‌ها و درس‌های مقاومت در میدان مبارزه اقتصادی از میدان پیروز خارج شویم.

وی اظهار کرد: دوران دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی است که باید در جامعه نهادینه‌سازی شود تا بتوانیم با دفاع از این مهم راه رسیدن به سعادت و خوشبختی را پیموده و نسل جوان و امروزی را با ارزش‌های ناب دفاع مقدس آشنا کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها