یکشنبه 1398/11/20 - 17:09

راهیان نور دانشجویی، یک حرکت کادرسازی برای انقلاب اسلامی است

مسؤول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: راهیان نور دانشجویی، یک حرکت کادرسازی برای انقلاب اسلامی است و باید جوانان انقلابی و پای کاررا در این راه تربیت کرد.

به گزارش کوله بار،عباس کاظمی مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین، در ستاد راهیان نور دانشگاه‌های استان که با حضور روئسای دانشگاه‌های سراسر استان در دانشگاه بین الملل امام خمینی(ره) برگزار گردید، گفت: راهیان نور یک فن آوری است که می‌تواند در بستر خود پیام انقلاب و شهدا را به نسل جوان انتقال دهد.

کاظمی در ادامه گفت: امروز دشمن تمام قد به دنبال استعاله فرهنگی جوانان ما آمده است است و هرکجا که ببیند ملت ایران در آن به موفقیت دست یافته است و دارای یک ظرفیت بزرگی در آن عرصه شده است، تلاش می‌کند با حمله و هجوم رسانه‌ای خود نسبت به آن خدشه ایجاد کند.

وی افزود: امروز یکی از دستور کارهای رسانه‌های ضد انقلاب عرصۀ راهیان نور است، تا با تبلیغات و هجوم رسانه‌ای، آن را در ذهن مخاطبان خود مخدوش نمایند.

مسؤول بسیج دانشجویی استان قزوین در ادامه گفت: وقتی اینگونه دشمن صف آرایی کرده است ما نیز باید تلاش خود را نسبت به گذشته بیشتر کنیم و با ورود جهادی در عرصۀ محتوایی و رسانه‌ای، دربرابر دشمن بایستیم.

وی با اشاره به این نکته که همواره مجموعه دانشگاهی استان با دغدغه به موضوع راهیان نور می‌پردازند، افزود: با همت بلندی که در مجموعه مدیریت اجرایی در دانشگاه‌های استان وجود دارد، راهیان نور امسال باشکوه‌تر برگزار خواهد شد.

وی افزود: باگذشت بیش از 30 سال از جنگ تحمیلی، روحیه شهادت طلبی و جهادی، به واسطه همین دست فعالیت‌های فرهنگی با حرارت بیشتر در نسل های جدید وجود دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: راهیان نور دانشجویی، یک حرکت کادرسازی برای انقلاب اسلامی است و باید جوانان انقلابی و پای کاررا در این راه تربیت کرد.

زمینه حضور دانشجویانی که تا به امروز به راهیان نور نرفته اند را باید فراهم کرد

ابوالحسن نائینی نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین نیز در این جلسه گفت: باید شرایطی فراهم شود و در اعزام‌ها اولویت را برای دانشجویانی قرار داد که تا به امروز به راهیان نور نرفته‌اند.

وی در ادامه گفت: باید با کار رسانه‌ای و تبلیغاتی فضای حضور را برای دانشجویان بار اولی فراهم ساخت.

رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین با اشاره به نقش راویان در انتقال مفاهیم 8سال دفاع مقدس به زائرین گفت: راویان نقش مهمی را در تشریح اقدامات رزمندگان در طول سال‌های دفاع مقدس دارند و نباید از این ظرفیت غافل شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها