یکشنبه, 11/20/1398 - 17:09

هفت هزار اردبیلی به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ۷۰۰۰ زائر اردبیلی در قالب کاروان راهیان نور به‌مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند که در این زمینه تمهیدات لازم به‌عمل آمده است.

به گزارش کوله بار، سرهنگ پاسدار شکر عبدی اظهار داشت: هفت هزار  زائر اردبیلی در قالب کاروان راهیان نور به‌مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند که در این زمینه تمهیدات لازم به‌عمل آمده است و درصدد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با نهادینه‌سازی برگزاری اردوهای راهیان نور هستیم.

وی با اشاره به این که تجدید میثاق با آرمان‌های والای شهدای والامقام یک اولویت اساسی و مهم است بیان کرد: اجرای این طرح عملیاتی فرهنگی از 23 بهمن تا 13 فروردین‌ماه برای اعزام زائران به‌مناطق عملیاتی جنوبی کشور در دستور کار قرار گرفته است که امید می‌رود نتایج و خروجی‌های مورد انتظار را به‌دنبال داشته باشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ترویج روحیه ایثارگری و شهادت طلبی اصل مهم اردوهای راهیان نور است که باید بهترین خروجی را از این اردوها بگیریم و در این زمینه انتظار داریم همکاری‌های لازم برای اعزام کاروان‌های راهیان نور به شکل منظم و منسجم انجام شود و مشکلی در این زمینه باقی نماند.

وی تصریح کرد: اردوهای راهیان نور فرصت ارزشمندی هستند تا جریان ایثارگری‌های شهدای والامقام کشورمان را از نزدیک برای کسانی که در این اردوها شرکت می‌کنند نمایان کنیم و بتوانیم اهداف مورد نظر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم.

عبدی افزود: امیدواریم در این زمینه همکاری‌های مناسبی مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم و تلاش برای پاسداری از ارزش‌های مقدس انقلاب اسلامی محقق شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها