پنجشنبه 1398/11/24 - 12:02

۲۵۰۰ دانشجو از همدان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند

مسوول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجوی همدان ازپانزدهم اسفندماه با هدف تجدید میثاق با شهدای جنگ تحمیلی و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.

به گزارش کوله بار، طیب فریادرس اظهار کرد: ۱۵ اسفندماه اعزام دانشجویان استان همدان به مناطق راهیان نور با هدف تجدید میثاق با شهدای جنگ تحمیلی و بازدید از مناطق عملیاتی جنوب انجام می‌شود.

وی با اشاره اینکه تقریبا ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو به مناطق جنوب کشور اعزام می‌شوند گفت: این دانشجویان از ۱۵ تا ۲۷ اسفندماه طی پنج دوره در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور اعزام خواهند شد.

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان همدان با بیان اینکه اعزام‌ها طی سه دوره به فاصله زمانی از هم انجام می‌شود و دو دوره بین این دوره‌هاست خاطرنشان کرد: از آنجا که جمعیت دانشجوی خانم‌ها و آقایان ۶۰ به ۴۰ بوده به همین نسبت اعزام آنها مدنظر است.

وی بیان کرد: فصل تابستان و بهار اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی غرب انجام شده و  اسفندماه نیز اعزام به مناطق جنوب در دستور کار است.

فریادرس برنامه راهیان نور را از الزامات انطباق نسل جدید کشور با آرمان‌های انقلاب دانست و گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری دفاع مقدس گنجی است که باید تفکرات و منش نسل جدید را با آن و داشته‌های فرهنگی کشور در راستای ساخت کشور منطبق کنیم.

وی با تاکید به اینکه برای موفقیت در عرصه‌های مختلف و رهایی از مشکلات باید از روحیه جهادی و سبک مدیریتی دفاع مقدس بهره ببریم گفت: اتکا به جوانان، استفاده از دانشجویان باتجربه، توکل به خدا و تمسک به قدرت درونی کشور یعنی بکارگیری اقتصاد مقاومتی مد نظر است و در این راستا آموزش‌هایی به دانشجویان ارائه می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها