سه شنبه 1400/09/09
سه شنبه, 1400/08/18 - 20:11
استاندار آذربایجان شرقی:

رزمندگان دفاع مقدس تجلی‌گاه ایمان و اراده هستند

استاندار آذربایجان‌شرقی، حضور در جمع یاران مخلص انقلاب را افتخاری بزرگ دانست و گفت: شما رزمندگان، تجلی‌گاه ایمان و اراده هستید و روحیه اخلاص و ایثار شما از بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی نظام و انقلاب است که باید آن را قدر بدانیم.

به گزارش کوله بار،عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، عابدین خرّم، استاندار آذربایجان‌شرقی، امروز، ۱۸ آبان‌ماه، در دیدار با جمعی از رزمندگان و پیشکسوتان لشکر عاشورا در دوران دفاع مقدس، حضور در جمع یاران مخلص انقلاب را افتخاری بزرگ دانست و گفت: شما رزمندگان، تجلی‌گاه ایمان و اراده هستید و روحیه اخلاص و ایثار شما از بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی نظام و انقلاب است که باید آن را قدر بدانیم.

وی دفاع مقدس را زمینه‌ساز اقتدار و استحکام نظام اسلامی دانست و افزود: راه سعادت و اعتلای نظام جمهوری اسلامی، همان مسیری است که رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس ترسیم کردند.

استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه به حضور برجسته و مؤثر رزمندگان لشکر عاشورا در عرصه‌های مختلف جامعه اشاره کرد و گفت: حمایت و پشتیبانی این جمع برای بنده نقطه قوت و عامل موفقیت است و امیدوارم با کمک و هم‌فکری شما بتوانیم در حرکت عزتمندانه کاروان انقلاب اثرگذار باشیم.

وی با اشاره به اینکه دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، به شعارهای اولیه انقلاب رجوع کرده است، افزود: امروز برای تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب، منویات رهبری و اهداف دولت مردمی، باید کار و تلاش شبانه‌روزی را به عنوان یک تکلیف ببینیم.

خرّم همچنین با اشاره به پیشتازی و پیشگامی تبریز و آذربایجان در تاریخ ایران اسلامی، گفت: تعابیر رهبر معظم انقلاب از نقش برجسته و اثرگذار تبریز و آذربایجان، ناشی از حکمت و شناخت کامل ایشان است و این تعابیر، وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با هم‌فکری، همکاری و پشتیبانی رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس، شاهد اتفاقات مبارک و ماندگاری در مسیر توسعه و پیشرفت استان و خدمت‌گزاری به مردم این خطه باشیم.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.