پنجشنبه 1401/05/27
ش, 1401/03/07 - 23:08

سردشت میزبان زائران راهیان نور می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت گفت: اقدامات لازم برای ساماندهی و آماده سازی سه یادمان شهدای این شهرستان برای ورود زائران کاروان‌های راهیان نور انجام شده است.

به گزارش کوله بار،سرهنگ پاسدار جبار فصاحت در حاشیه بازدید از یادمان‌های شهدای سردشت، توضیح داد: این شهرستان دارای سه یادمان « شهدای بُلفت»، «شهید زین‌الدین یا دارساوین » و «بمباران شیمیایی» است و هر ساله زائران زیادی از این یادمان‌ها بازدید می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت افزود: در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا بازدیدی از این یادمان‌ها انجام نگرفت و به همین خاطر نیازمند سامادهی و فضاسازی برای حضور زائران بود. در این راستا برای آماده سازی هر یادمان ۱۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی تخصیص یافت.

سرهنگ فصاحت گفت: یادمان « شهدای بلفت » روشنایی، تأمین آب شرب و بهسازی راه دسترسی و پارکینگ نیاز داشت که همه این موارد با همکاری ادارات برق، آبفا و راهداری شهرستان رفع و تکمیل شد. همچنین خادمینی از اقصی نقاط کشور برای هر ماه به تعداد ۱۲ نفر اعلام آمادگی کرده‌اند که به صورت افتخاری و داوطلبانه در این یادمان‌ها حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه این یادمان‌ها هم اینک آماده حضور زائران کاروان های راهیان نور است، اعلام کرد: از شهرهای مختلف کشور هماهنگی های لازم با این شهرستان انجام شده است، تا زائران برای بازدید و زیارت به این مناطق اعزام شوند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.