جمعه 1402/07/07
ش, 1402/04/31 - 11:18
معاون هماهنگ کننده ورئیس ستاد راهیان نور سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:

سرمایه گذاری بر روی اردوهای راهیان نور تضمین کننده پیشرفت و بقای فرهنگ های ارزشی است

به گزارش کوله بار، سرتیپ دوم پاسدار عوض علی فقیری معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد راهیان نور سپاه سلمان استان سیستان وبلوچستان صبح پنج شنبه ۲۹ تیرماه سال‌ جاری در سرکشی و بازدید از اردوگاه استانی شهید میرحسینی در اهواز عنوان نمودند: یکی از مهم ترین اهداف اردوهای راهیان نور نهادینه سازی فرهنگ دفاع مقدس در جامعه و ارائه بسته های فرهنگی و پشتیبانی ذهنی و فکری به جوانان است و راهیان نور همچون یک فناوری ونرم افزار تحول آفرین عمل می کند و می تواند مسیر پیشرفت را به جوانان نشان دهد. 

رئیس ستاد راهیان نور سپاه سلمان افزود: تامین محتوای فرهنگی و معنوی برای جوانان ونسل جدید در گام دوم انقلاب از ضرورت مهمی برخوردار است و یکی از ظرفیت های این مهم، اردوهای راهیان نور است و لذا سرمایه گذاری بر روی اردوهای راهیان نور تضمین کننده پیشرفت و بقای فرهنگ های ارزشی است. 

وی بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس کارخانه انسان سازی و دانشگاه بزرگ معرفت شناسی است و امروز این فرهنگ ارزشی باید پاسداری شود و به نسل جدید و آینده منتقل شود و اردوهای راهیان نور بقا وتداوم فرهنگ دفاع مقدس است. 

ایشان در پایان افزودند: اردوگاه استانی شهید میرحسینی و مجموعه خادمین شهدای استان با آمادگی کامل ، آماده خدمت رسانی و میزبانی از زائرین اردوهای راهیان نور است. 

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .