احمد مازنی:

غفلت از شبیخون فرهنگی دشمن، شکست در سایر عرصه‌ها را به همراه می‌آورد

رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از نمایشگاه بیست و هفتم قرآن کریم، گفت: کار خوب و شایسته‌ای در نمایشگاه صورت گرفته است.

به گزارش کوله بار به نقل از ستاد خبری بیست وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مازنی اظهار کرد: عواملی که تلاش کردند تا جلوه‌ای از جلوه‌های قرآنی را به نمایش بگذارند موفق بودند اما معتقد هستم هم برای نمایشگاه کتاب و هم برای نمایشگاه قرآن باید تعریف استانداری نمایشگاه و فضای آن را داشته باشیم.

وی درباره ضرورت گسترش فعالیت‌های فرهنگی و دینی گفت: ما الان در جنگ تمام عیار با استکبار قرار داریم اما تنها بُعد اقتصادی آن مشهود است اما آثار جنگ روانی خود را نشان نمی‌دهد؛ جنگی که ابعاد آن شدیدتر از جنگ اقتصادی است.

وی ادامه داد: سازمان‌ها و ارکان حکومت می‌نشینند و برای جنگ اقتصادی بحث می‌کنند غافل از اینکه ما در معرض تهاجم و شبیخون بی رحمانه‌تری در عرصه فرهنگی توسط فضای مجازی و ماهواره‌ها قرار گرفته‌ایم.

وی تصریح کرد: ما باید به گونه‌ای سرمایه‌گذاری کنیم که در این جنگ روانی شکست نخوریم چرا که اگر در این جنگ، که جنگ اراده‌ها است، شکست بخوریم در عرصه‌های اقتصادی نیز شکست خواهیم خورد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها