یکشنبه, 11/20/1398 - 17:37

تنهایی سردار سلیمانی را در رادیو تئاتر ببینید

رادیو تئاتر «سردار عشق» به کارگردانی بهرام ابراهیمی عصر یکشنبه (نوزدهم بهمن ماه) در تالار رودکی به روی صحنه می‌رود.

به گزارش کوله بار، بهرام ابراهیمی که کارگردانی رادیو تئاتر «سردار عشق» را بر عهده دارد، در این زمینه گفت: داستان این نمایش به تنهایی شهید سردار سلیمانی و حسرت‌هایی که از یاران رفته‌اش دارد، می‌پردازد.

وی ادامه داد: در این سال‌ها غیر از ملاقات با فاصله ۱۰ متری هیچوقت سردار سلیمانی را از نزدیک ندیدم ولی بسیار از شخصیت و منش ایشان خوشم می‌آمد و با کارهایی که برای وطن عزیزمان انجام دادند احساس دِین به آن شهید بزرگوار داشتم.

ابراهیمی افزود: به نظرم آن شهید عزیز آدم خاصی بود، آن طور که من از زندگی ایشان اطلاعات کسب کرده‌ام و گاهی سخنرانی‌هایی که از ایشان شنیدم بسیار صریح کار می‌کرد و به اعتقاداتش پیوسته و وابسته بود و به آنچه که می‌گفت اعتقاد داشت.

این هنرمند خاطرنشان کرد: شهید سردار سلیمانی در ماجراهای عراق و سوریه و داعش هم برای من بزرگتر شد و چیزی بسیار عصبانی‌ام می‌کند این است که کسی با هزاران کیلومتر فاصله از آن طرف دنیا در یک کشور می‌آید آدمی را که مقام رسمی کشور دیگری است را ترور می کند.

این کارگردان درباره نحوه تولید رادیو تئاتر «سردار عشق» گفت: امین رهبر که نویسندگی و تهیه‌کنندگی «سردار عشق » را بر عهده دارد این نمایش را به من پیشنهاد کرد. آن را خواندم و خوشم آمد، نقطه نظراتمان را گفتیم و شروع به تولید آن کردیم.

ابراهیمی تأکید کرد: این را هم بگویم به زودی، من و امین رهبر برای شهید سردار سلیمانی یک نمایش دراماتیک خواهیم داشت، با هم گپ زدیم و ایده‌هایمان را به هم گفتیم و به یک سری نکات مشترک رسیدیم و در آینده نزدیک با هم سریال رادیویی می سازیم .

هنرمند پیشکسوت رادیو، تئاتر، سینما و تلویزیون در پایان گفت: اجرایی که امروز در تالار رودکی خواهید دید، یک کار چند رسانه‌ای است، صوتی، تصویری و تئاتری که هم نشانه های رادیو تئاتر را در آن می بینید و هم نشانه های سینما را. به عبارتی در اجرای امروز ما بخش هایی به صورت صوتی و بخش های دیگر به صورت تصویری پخش می شود البته تا حدی نمایش سایه هم داریم.

بر اساس این خبر، رادیو تئأتر «سردار عشق» عصر امروز ساعت ۱۸:۳۰ در تالار رودکی به روی صحنه می رود و همزمان به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود، در این رادیو تئاتر بهادر ابراهیمی، دانیال ابراهیمی، بهرام سروری نژاد، شهریار حمزیان، محمد شریفی مقدم، محمدرضا قلمبر، عمار تفتی، سینا نیکوکار و سعیده فرضی به ایفای نقش می پردازند و مجید آیینه و فرزاد شریفی نیز به عنوان صدابردار با این گروه همکاری می‌کنند. امین رهبر تهیه‌کننده و نویسنده و بهرام ابراهیمی کارگردانی «سردار عشق» را بر عهده دارند.

علاقه‌مندان برای تماشای اجرای زنده این نمایش رادیویی می توانند هم اکنون برای حضور رایگان به سایت www.radionamayesh.ir   مراجعه و در سامانه «نقش» نام نویسی کنند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها