سه شنبه, 10/24/1398 - 17:23

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت و ترتیل قرآن، یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قم

سیزدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل قرآن کریم ویژه خواهران دارالقرآن امام علی بن ابیطالب (ع)، یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار می‌شود.

به گزارش کوله بار،گفتنی است دارالقرآن امام علی (ع) یکی از نهادهای قرآنی مردمی است که با تلاش در جهت کشف استعدادهای قرآنی نهفته خواهران و برادران به ویژه نوجوانان و جوانان به مدت 12 سال بدون وقفه این فعالیت فرهنگی – قرآنی را آغاز کرده است.

مسابقات دارالقرآن امام علی بن ابیطالب (ع) جنبه‌ی مردمی و غیردولتی دارد و تمامی هزینه ها توسط خیرین قرآن دوست که خود از جمله قاریان و تالیان قرآن کریم هستند، تأمین می‌شود.

گروه‌های شرکت‌کننده در این مسابقات، افراد زیر 16 سال و 16 سال به بالا هستند که در مرحله نخست ثبت نام، به صورت اینترنتی از روز شنبه 21 دی ماه تا روز سه‌شنبه 24 دی ماه 1398 اقدام کنند.

خاطرنشان می‌شود داوطلبان باید برای شرکت در این مسابقات، حتما دارای حساب بانکی از بانک ملت به دلیل سهولت در پرداخت جوایز باشند و سپس به سایت مسابقات دارالقرآن امام علی بن ابیطالب (ع) به آدرس  HYPERLINK "http://www.qdimamali.com" www.qdimamali.com مراجعه کرده و فرم‌های ثبت نام را تکمیل و کد رهگیری دریافت کنند.

همچنین همچنین ثبت نام از طریق اپلیکیشن دارالقرآن امام علی بن ابیطالب (ع) نیز امکان پذیر می باشد. جهت دانلود اپلیکیشن به سایت مراجعه کنند.

لازم به ذکر است مرحله دوم ثبت نام نیز از روز جمعه 27 دی ماه ساعت 9 صبح تا روز یکشنبه 29 دی ماه انجام می‌شود و داوطلبان جهت تعیین نوبت روز و ساعت مسابقه نیز بایستی با در دست داشتن کد رهگیری مجددا از روز جمعه به سایت و یا اپلیکیشن مراجعه و نوبت حضور خود را تعیین کنند.

اولویت تعیین زمان براساس مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن می باشد. ضمنا در صورت عدم مراجعه در این مرحله و عدم تعیین نوبت؛ سیستم به صورت خودکار، نوبتی را تعیین می نماید و امکان تغییر نوبت به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

گفتنی است به دلیل فشردگی بالای مسابقات؛ خارج از نوبت تعیین شده  اعم از اینکه روز دیگری باشد و یا اینکه در همان روز و در ساعت دیگری باشد به هیچ وجه پذیرش صورت نخواهد گرفت.

همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر در زمان حضور در مسابقات الزامی است و ثبت نام پس از موعد مقرر، قابل تمدید نمی باشد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

جدیدترین ها