پنجشنبه 1402/03/11
ی, 1401/03/22 - 19:33

مجتمع دفاع مقدس و یادمان شهدای خلیج فارس به نماد مقاومت در استان هرمزگان تبدیل می‌شود

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان گفت: مجتمع دفاع مقدس و یادمان شهدای خلیج فارس به نماد مقاومت در استان هرمزگان تبدیل می‌شود.

به گزارش کوله بار، سردار پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان عصر امروز در جلسه مجمع راهیان نور دریایی شهدای خلیج فارس جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌ها و دغدغه استاندار در زمینه امور فرهنگی و زیربنایی مرتبط با دفاع مقدس اظهار داشت: اعتقاد داریم آغاز این پروژه برای همه افراد مرتبط یک باقیات و صالحات است چرا که ایجاد چنین زیربنای فرهنگی برای استان هرمزگان یک امر بسیار بزرگ و مناسب است.

وی افزود: مبارزان هرمزگان در دوره‌های مختلف تاریخی پیشتاز مبارزه با استکبار جهانی بوده و زمانی در خلیج فارس با پرتغالی‌ها و زمانی نیز با آمریکای جنایتکار مقابله کرده‌اند.

فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان گفت: این استان در دفاع مقدس نیز در عرصه‌های مختلف حضور خوبی داشته و پس از آن در حال حاضر سردمدار مبارزه با استکبار است و شاهدیم پهپادهای جاسوسی دشمن را که وارد حریم کشور شده‌اند به نابودی می‌کشاند.

وی تصریح کرد: در سالیان اخیر شاهد برگزاری نمایشگاه‌های دفاع مقدس و اجرای زنده و بازسازی عملیات‌های دفاع مقدس بر استقبال هزاران نفری مردم بودیم که نشان می‌داد مردم تا چه میزان مشتاق چنین برنامه‌های فرهنگی هستند اما در دو سال اخیر به علت بیماری کرونا این برنامه‌ها کاهش یافت.

سردار سالاری گفت: در سال‌های گذشته نگاه مسئولان برای ایجاد زیربنای مناسب کار فرهنگی نگاه مناسبی نبود اما در دوره جدید این نگاه وجود دارد و از این رو باید یک کار بزرگ با احداث این مجتمع جامع انجام دهیم به نحوی که این مجتمع و این کار فاخر به نماد مقاومت و جبهه و جنگ در هرمزگان تبدیل شود و از اقصی نقاط کشور برای بازدید از آن به بندرعباس بیایند.

وی ادامه داد: با ایجاد این مجتمع می‌توان نسل جوان را با ارزش‌های دفاع مقدس آشنا کرد همانطور که شاهد بودیم در زمان اجرای برنامه راهیان نور دریایی جوانان استقبال خوبی از برنامه داشتند و روایتگری راویان بر آنها اثرگذار بود.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.