جمعه 1402/07/07
ش, 1402/05/28 - 07:47
محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه خبرداد :

مراسم بزرگداشت سالروز حماسه شکست حصرپاوه دراین شهرستان برگزارشد

به گزارش کوله بارازکرمانشاه ، در مراسم بزرگداشت شکست حصرپاوه استاندارکرمانشاه با اشاره به اینکه اقتدارو امنیت ایران اسلامی مرهون ازخودگذشتگی مردانی است که امروزموجب اقتدارایران اسلامی هستند گفت : درروز26 مرداد ماه خداوند اراده کرد که ملت ایران اسلامی پیروز و دشمنان خارشوند .

محمدطیب صحرایی گفت : شهدای پاوه و شهدای دفاع مقدس ، یاری کنندگان دین خدا هستند و مسلمانانی که ، اسلام را یاری کنند ازمدارج بالاتری برخوردارند .

استاندارکرمانشاه درادامه با بیان اینکه مرزشوشمی درآستانه عید قربان برای رفت و آمد مسافران بازگشایی شد گفت : تلاش می شود تا با رفع مشکلات و تقویت زیرساخت ها این مرزتوسعه یابد .

درادامه امام جمعه پاوه نیزبا گرامیداشت سالروزشکست حصرپاوه گفت : مسئولان درخدمت به مردم نباید کوتاهی کنند .

ماموستا ملا قادرقادری با اشاره به اینکه دشمن همواره درپی فرصت و سنگ اندازی درمسیرانقلاب است خاطرنشان کرد : نیازمند کسانی هستیم که درمسیرخود ، سنگ ها را بردارد .

درادمه علیرضا حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان پپاوه نیزبا بیان اینکه در26 مردادسال 1358 ، شیع وسنی برای حفظ  آب و خاک ایران اسلامی ، قهرمانانه وارد میدان شدند گفت : امنیت امروزما ماحصل خون شهدا ، ایستادگی مردم و حضوربه موقع درصحنه های مختلف انقلاب است .

درپایان این مراسم با شکوه ازکتاب مردادخونین پاوه رونمایی شد .

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .