مرکز فرهنگی مرصاد پر بازدید ترین یادمان راهیان نور

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه پیش بینی کرد، امسال شاهد حضور ۱.۵ میلیون نفری هموطنانمان در یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان باشیم.

به گزارش کوله بار، یونس عزیزی با اشاره به آغاز سال راهیان نور کشور در اردیبهشت ماه هر سال همزمان با سالروز عملیات بازی دراز در استان کرمانشاه اظهار کرد: امسال سال راهیان نور با حضور بیش از ۲۹ هزار و ۶۰۰ نفر از هموطنانمان در ارتفاعات بازی دراز استان آغاز شد و امیدواریم تا پایان سال راهیان نور در اردیبهشت ماه سال آینده آمار بازدید از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان به یک و نیم میلیون نفر برسد.

عزیزی با بیان اینکه در سال راهیان نور گذشته بالغ بر یک میلیون و ۲۷۰ هزار نفر از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان کرمانشاه بازدید کردند، گفت: این آمار‌ها در سال قبل از آن کمتر از یک میلیون نفربود.

مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه سال گذشته بیشترین بازدید‌ها در استان کرمانشاه از مرکز فرهنگی مرصاد انجام گرفت، آمار بازدید از این مرکز را بالغ بر یک میلیون و ۱۲۱ هزار نفر اعلام کرد.

عزیزی گفت: استان کرمانشاه ضمن اینکه مقصد اردو‌های راهیان نور غرب به شمار می‌رود، مسیر حرکت اردو‌های راهیان نور جنوب نیز برای استان‌های شرقی و مرکزی کشور نیز هست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها