سه شنبه 1400/09/09
شنبه, 1400/08/22 - 05:12
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی:

پادگان "حمیدیه" برای پذیرایی از زائران راهیان نور استان خراسان شمالی بهسازی می‌شود

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) استان خراسان شمالی گفت: پادگان حمیدیه به‌عنوان اردوگاه سپاه استان آمادگی پذیرایی از زائران راهیان نور را دارد.

به گزارش کوله بار، سردار اسماعیل فرجی اظهار داشت: آماده سازی اردوگاه راهیان نور جواد الائمه(ع) استان خراسان شمالی برای از سرگیری اردوهای راهیان نور در دستور کار است.

وی افزود: جبهه‌های نبرد در هشت سال دفاع مقدس همواره مورد توجه علاقه‌مندان به انقلاب و نسل‌هایی است که به دنبال پیدا کردن هویتی برای خود و سیری در آرمان‌های پدرانشان قدم به خاک خونین این سر زمین می‌گذارند. 

فرمانده سپاه جواد الائمه(ع) استان خراسان شمالی گفت: امروز بازگویی رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان بزرگ صحنه‌های دفاع مقدس به پایان نرسیده و هر ساله کاروان های راهیان نور برای آشنایی با خط مشی و نگرش این بزرگ مردان تاریخ پا به خطه جنوب کشور می‌گذارند.

فرجی ادامه داد: ترویج فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس و آشنایی نسل جوان و نوجوان با مفاهیم و ارزش‌های دفاع مقدس از جمله مهمترین اهدافی بوده که سپاه حضرت جواد الائمه (ع) درصدد است با بهسازی و نوسازی این پادگان به آنها دست یابد.

گفتنی است، پادگان حمیدیه در 20 کیلومتری شهراهواز قرار دارد که مقر ساماندهی نیروهایی بود که از سمت استان خراسان شمالی عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس می‌شدند.

این پادگان یکی از مکان‌هایی است که در کنار سایر مراکز خدمات‌دهی به کاروان‌های راهیان نور، به اسکان و ارائه خدمت به کاروان‌هایی که از استان خراسان شمالی به آنجا قصد سفر دارند، می‌پردازد.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.