۲۲۰ دانش آموز گیلانی به مناطق عملیاتی غرب اعزام شدند

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: در دومین مرحله اعزام دانش آموزان گیلانی به راهیان نور صبح امروز ۲۲۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس متوسطه دوره دوم رشت به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

به گزارش کوله بار، جمشید اصحابی، فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در حاشیه اعزام دانش آموزان رشت به راهیان نور در گفت وگو با ایکنا از گیلان، اظهار کرد: در دومین مرحله اعزام دانش آموزان گیلانی به راهیان نور صبح امروز، ۲۱ آبان ماه ۲۲۰ نفر از دانش‌آموزان دختر مدارس متوسطه دوره دوم ناحیه یک و دو رشت به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان اعزامی به مدت سه روز از مناطق عملیاتی کرمانشاه همچون یادمان های شهدای مرصاد، کرند، پل دختر و یادمان شهدای سرپل ذهاب بازدید می‌کنند، افزود: این دانش آموزان در قالب پنچ دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به اهداف برگزاری این اردوها، خاطرنشان کرد: هدف اصلی از برگزاری اردوهای راهیان نور آشنایی دانش آموزان با اهداف شهدا، تجدید میثاق با شهدای دفاع مقدس و حفظ روحیه شهادت‌طلبی است تا در مسیر زندگی از شهدا الگو گیرند.

اصحابی تاکید کرد: برگزاری اردوی راهیان‌نور تاثیر فراوانی در بالا بردن بینش معنوی نسل جوان امروز دارد و فرصتی است تا آنان بتوانند با حضور در این مناطق به خودسازی بپردازند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها