مسئول اردو یی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام علی بن ابیطالب (ع):

۲۲ هزار و 500 زائر قمی به مراسم سالگرد امام راحل (ره) اعزام می شوند

مسئول اردو یی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) گفت: ۲۲ هزار و ۵۰۰ زائر قمی امسال برای حضور در مراسم سالگرد امام راحل به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می شوند.

به گزارش کوله بار، ابوالفضل قدیری اظهار داشت: برای اعزام زائران قمی به مرقد امام راحل تمام تدابیر لازم در سطح استان اندیشیده شده است.
وی افزود: امسال به دلیل همزمانی ماه مبارک رمضان با ایام سالگرد امام راحل اعزام زائران از ۸ شهر صورت می گیرد که قم یکی از اصلی ترین آن ها است.
مسئول اردو یی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) ادامه داد: ۲۲ هزار و ۵۰۰ زائر قمی امسال برای حضور در مراسم سالگرد امام راحل به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام می شوند.
قدیری تاکید کرد: سهمیه اولیه استان قم برای اعزام ۲۰ هزار زائر بود که با رایزنی های صورت گرفته و استقبال مردم ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به این سهمیه افزوده شده است.
وی خاطرنشان کرد: برای اعزام زائران به مرقد امام راحل مشکلی از نظر تأمین اتوبوس وجود نداشته و می توان بخش از کمبود های موجود را از شهر های اطراف جبران کرد.
قدیری ادامه داد: اعزام زائران قمی همزمان با روز ۱۴ خرداد و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از تمام مناطق شهری آغاز می شود، اعزام روستایی های استان ساعتی قبل تر انجام می شود.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها