جمعه 1402/07/07
د, 1401/12/22 - 16:43
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز در گفتگو با کوله بار مطرح کرد؛

18 اسفند تا سوم فروردین؛ حضور حداکثری کاروان های راهیان نور البرزی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز گفت: اعزام کاروان های راهیان نور اقشار و محلات استان البرز از 18 اسفندماه اغاز شده و تا سوم فروردین هم ادامه خواهد داشت و تلاش شده است که اکثریت شرکت کنندگان در این اردو، مشتکل از جوانان و نوجوانان باشند.

به گزارش کوله بار، سعید اخلاقی در گفتگو با خبرنگار کوله بار با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور گفت: اعزام کاروان های راهیان نور اقشار و محلات استان البرز از 18 اسفندماه اغاز شده و تا سوم فروردین هم ادامه خواهد داشت و تلاش شده است که اکثریت شرکت کنندگان در این اردو، مشتکل از جوانان و نوجوانان باشند.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰۰ دانش‌آموز پسر در آذرماه و بیش از یک هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز دختر در بهمن‌ماه امسال در این اردو شرکت کردند، گفت: حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس اثرات زیادی به همراه دارد، چرا که در دوران دفاع مقدس هم دانش آموزان زیادی بودند که با حضور در خط مقدم جبهه، در مقابل دشمن ایستادگی کردند.

اخلاقی خاطر نشان کرد:  زمانی که دانش‌آموزان را با فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت آشنا کنیم و با این ارزش‌ها انس بگیرند به هویت خودشان و خودباوری خود بیشتر فکر کرده و تأمل می‌کنند و در نتیجه انگیزه بیشتری برای مقابله با استکبار، ظلم و استعمار خواهند داشت.

 

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .