دوشنبه 1399/12/04 - 15:15

بیش از 900 دانش آستارایی در راهیان نور مجازی شرکت کردند

قنبری گفت: 997 دانش آموز آستارایی در اردوی راهیان نور مجازی شرکت کردند.

به گزارش کوله بار، «بهزاد قنبری»  دفاع مقدس را برگ زرینی در تاریخ کشورمان دانست و با بیان اینکه 42 سال پیش انقلاب اسلامی ما با الگو برداری از قیام عاشورا شکل گرفت، گفت: استمرار انقلاب در گروی فرهنگ ایثار و شهادت است.
فرمانده سپاه ناحیه آستارا با اشاره به اینکه عده ای می خواهند دفاع مقدس را تحریف و آن را به شکلی دیگر به نسل جوان انتقال دهند، تصریح کرد: ما موظف هستیم جلوی این تحریف را گرفته و اهداف و دستاوردهای انقلاب، فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت را به نسل جوان انتقال دهیم.
قنبری به شرکت 997 دانش آموز پسر و دختر آستارایی در اردوی راهیان نور مجازی اشاره کرد و گفت: در مرحله اول 456 و در مرحله دوم 521 دانش آموز در اردوی راهیان نور مجازی شرکت کردند.
فرمانده سپاه ناحیه آستارا با بیان اینکه راهیان نور مجازی در شبکه اجتماعی دانش ‌آموز(شاد) و روبیکا اجرا شد، اضافه کرد: در قالب برگزاری اردوی راهیان نور مجازی راویان هشت سال دفاع مقدس در گروه های راهیان نور به معرفی مناطق عملیاتی، روایت‌ دفاع، مرور زندگی و وصیت نامه‌ شهدا برای دانش آموزان پرداختند.
وی به برگزاری مسابقه مجازی راهیان نور اشاره کرد و افزود: در این مسابقه 600 دانش آموز از دبیرستان های آستارا شرکت کرده بودند که 15 نفر برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفتند.
قنبری با بیان اینکه از زمان شیوع کووید 19، سفر به سرزمین نور و گردش در مناطق عملیاتی و یادمان ‌های دفاع مقدس، مجازی برگزار می شود، خاطرنشان کرد: هرچند امروز برنامه ریزی شده دانش آموزان در نرم افزار شاد زائر مناطق عملیاتی باشند اما باید بستری ایجاد شود تا همه اقشار مردم بتوانند از این فرصت استفاده کنند .

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها