سه شنبه 1399/12/12

استفاده از ظرفیت معرفتی دانش‌آموزان باید استمرار داشته باشد

فرمانده سپاه استان قزوین گفت: حضور ۳۴ هزار دانش آموز در اردوی مجازی راهیان نور نشان از ظرفیت بالای معرفتی آنها دارد و استفاده از این ظرفیت باید استمرار داشته باشد.

به گزارش کوله بار، سردار محمد شاهرخی در مراسم تجلیل از فرهنگیان فعال استان قزوین در اجرا پویش سراسری "لبخند رضایت" که پیش از ظهر دوشنبه در سالن جلسات آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: دوستان ما در آموزش و پرورش چراغ تعلیم و تربیت را با شیوه جدید روشن نگه داشتند و اجازه ندادند در فضا آموزش ناامیدی ایجاد شود.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین اذعان کرد: پس از شیوع ویروس کرونا با توجه به اینکه این پدیده برای اولین بار در جهان ایجاد شده بود و رویه‌های تدریس نیاز به تغییر داشت معلمین توانستند در این عرصه خوش بدرخشند.

وی افزود: با توجه به اینکه در ایام کرونا تحصیل و آینده دانش‌آموزان سبب نگرانی خانواده‌ها شده بود آموزش و پرورش توانست امید به تحصیل را زنده نگهددارد.

این مسئول ابراز کرد: بعد روانی و آرامش خاطری که آموزش و پرورش در این ایام قریب به یک سال ایجاد کرد بیشتر از بعد عملی بود و در زمانیکه فشار و تنگنا بیشتر می‌شد خوشبختانه آموزش و پرورش از این آزمون بسیار سخت سربلند بیرون آمده است

وی ضمن تقدیر از تعامل آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان و دانش آموزی اذعان کرد: تعامل موجود بین آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان نشان داد که بیشتر فرهنگیان ما بسیجی هستند چرا که مفهوم و معنا بسیج چیزی جز دغدغه مندی برای نظام و انقلاب نیست.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: این انقلاب توسط مردم بسیجی به پیروزی رسید و توسط مردم بسیجی که در واقع آحاد مردم هستند استمرار پیدا کرد و هم اکنون نیز توسط مردم در جامعه حفظ می‌شود چرا که بسیج متعلق به قشر یا قومی خاص نیست بلکه متعلق به تمام افرادی است که دغدغه و سربلندی نظام مقدس را دارند.

این مسئول ابراز کرد: بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی با دربرداشتن بیشترین قشر مؤثر در جامعه هم‌اکنون در حال نقش آفرینی هستند زیرا مسیر راهبردی را یافته‌اند و ما شاهدیم که روز به روز بر نقش آفرینی این دو قشر از بسیج افزوده می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور در قالب فضای مجازی عنوان کرد: هر ساله اردوهای معرفتی راهیان نور با حضور تعداد محدودی از دانش‌آموزان برگزار می‌شد و تنها تعداد کمی از دانش آموزان در این اردوها شرکت می‌کردند اما در سال جاری بیش از ۴۳ هزار دانش آموز در این اردو شرکت کردند.

سردار شاهرخی بیان کرد: حضور ۳۴ هزار نفره دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور پیام‌های مثبت بسیاری را به همراه داشت و نشان داد که فطرت دانش‌آموزان گره خورد با کلید واژه معرفت است.

این مسئول تاکید کرد: اردوهای راهیان نور امسال نشان داد که ظرفیت بالایی در دانش‌آموزان وجود دارد و ما باید راه ارتباطی متناسب را برای حفظ و استمرار این ظرفیت پیدا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حفظ ظرفیت ایجاد شده و استمرار این ظرفیت با همدلی و اتحاد میسر می‌شود، فراموش نکنیم همواره اتحاد به پیروزی منجر می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
CAPTCHA
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)

جدیدترین ها