سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
دوشنبه 1403/01/27
س, 1402/12/08 - 12:37
مسئول کمیته خادمین شهدای قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج عنوان کرد:

آمادگی ۱۳۶ هزار خادم‌الشهدا برای اعزام به سرزمین نور

مسئول کمیته خادمین شهدای قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: امسال ۱۳۶ هزار خادم شهید آمادگی خود را برای اعزام به مناطق عملیاتی اعلام کردند.

به گزارش کوله بار، محمد حاج رحیمی اظهار داشت: نسلی که جنگ را ندیده به شدت نیازمند این است تا راه و منش شهدا را الگوی زندگی خود قرار دهد.

وی یادآور شد: طبق سال‌های گذشته هر ساله خادمان شهدا را در سراسر کشور فراخوان و در دو مرحله آنان را در سایت کوله بار نام نویسی می‌کنیم، شکر خدا امسال ۱۳۶ هزار خادم شهید آمادگی خود را برای اعزام به مناطق عملیاتی اعلام کردند. 

او گفت: برنامه اعزام آنان را هماهنگ کردیم و امسال به طور رسمی از آبان ماه، اعزام‌ها را آغاز کردیم؛ اول بهمن راهیان نور دانش‌آموزان دختر آغاز شد که تا ۲۲ بهمن ادامه داشت. 

مسئول کمیته خادمین شهدای قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج اظهارداشت: عددی را که از ۲۲ بهمن تا ۲۲ اسفند پیش‌بینی کردیم ۳ هزار و ۵۰۰ خادم شهید بود، فلسفه ما در شبکه خامان شهدا، تربیتی است؛ شاید خیلی از افراد نسبت به این موضوع خالی از ذهن باشند و فکر کنند که خادمان شهید باید یکسری خدمات ارائه دهند در صورتی که این طور نیست و فقط جنبه تربیتی دارد. 

وی افزود: ما یک راهبردی داریم که می‌گوییم ۴۰ سال قبل یک جنگی رخ داد. بالاخره جنگ ظاهرش تلخ بود و یک روی دیگر سکه هم داشت و آن اینکه دفاع مقدس درواقع یک دانشگاه تربیتی بود؛ یا به قولی یک کارخانه آدم‌سازی بود که آدم می‌ساخت و دردفاع مقدس آدم‌های بزرگی مانند همتی‌ها، باکری‌ها و سلیمانی‌ها ساخته شدند. 

مسئول کمیته خادمین شهدای قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج، راهیان نور را امتداد مکتب شهدا دانست و افزود: بهترین الگو برای زندگی، امتداد مکتب شهدا است و راهیان نور بهترین فرصتی است که باعث آشنایی نسل جوان امروزی با سیره شهدا می شود و باید از چنین پتانسل‌هایی برای معرفی زندگی شهدا برای نسل امروز بهره بگیریم.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.