سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
دوشنبه 1403/01/27
چ, 1401/12/10 - 13:14
مسئول سازمان اردویی گردشگری و راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان در گفتگو با کوله بار مطرح کرد؛

اثرگذاری رزمایش فرهنگی-بصیرتی در سفرهای راهیان نور بر روی جوانان و نوجوانان/ نباید از ظرفیت فضای مجازی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت غافل شد

عربی با بیان اینکه نباید از ظرفیت فضای مجازی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت غافل شد، گفت: تبلیغ و انتشار مفاهیم و محتوای راهیان نور و دفاع مقدس در فضای مجازی می‌تواند بر روی جوانان و نوجوانان اثرگذاری زیادی داشته باشد.

حیدر عربی، مسئول سازمان اردویی گردشگری و راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان در گفتگو با خبرنگار کوله بار با اشاره به اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس گفت: تا به امروز بیش از یک هزار و ۲۰۰ دانش اموز دختر و ۸۰۰ دانش آموز پسر از سرزمین نور بازدید کردند.
وی ادامه داد: اعزام کاروان‌های راهیان نور دانشجویی از دهم اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۳ اسفند ادامه خواهند داشت و طی این سفر معنوی، دانشجویان از یادمان‌ها و زیارتگاه‌های راهیان نور بازدید می‌کنند.


عربی با بیان اینکه رزمایش فرهنگی بصیرتی نیز یکی از برنامه‌های اثرگذاری در راهیان نور است، گفت: دانشجویان سمنانی با حضور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر، از برنامه رزمی بصیرتی نیز بازدید می‌کنند که بحمدالله در طول سال‌های گذشته و طی برگزاری نظرسنجی‌های مختلف، مشخص شده که این رزمایش‌ها اثرگذاری زیادی بر روی جوانان و نوجوانان داشته است.

مسئول سازمان اردویی گردشگری و راهیان نور سپاه قائم آل محمد (عج) سمنان افزود: اعزام خادم الشهدای سمنانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس نیز از اوایل اسفند ماه آغاز شده است و آنها با حضور در استان خوزستان، در اردوگاه‌ها و یادمان‌های راهیان نور بکارگیری شده و به زائران خدمات رسانی می‌کنند.


وی در پایان با اشاره به اینکه فضای مجازی و رسانه نقش زیادی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان داشته باشد، گفت: با توجه به اینکه دانش آموزان و دانشجویان فعالیت مختلفی در فضای مجازی دارند، تبلیغ و انتشار مفاهیم و محتوای راهیان نور و دفاع مقدس در چنین فضاهایی می‌تواند بر روی این گروه‌های سنی اثرگذاری زیادی داشته باشد.


عربی در پایان تصریح کرد: نباید از ظرفیت فضای مجازی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت غافل شد.

انتهای پیام/خ

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.