سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
شنبه 1402/12/12
ش, 1402/09/04 - 08:13
با برگزاریی آیین تجلیل از برگزیدگان

اختتامیه جشنواره ره آورد سرزمین نور مازندران برگزار شد

به گزارش کوله بار،  صبح امروز با حضور مسئولین استانی، خادمین شهدا و برگزیدگان جشنواره ره آورد سرزمین نور آیین اختتامیه این جشنواره در ساری برگزار شد.

*‌ ارسال بیش از 800 اثر به دبیرخانه جشنواره

روح الله صادقی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا در آیین اختتامیه این همایش، اظهار کرد: اطلاع رسانی این جشنواره از ابتدای برگزاری راهیان نور جنوب آغاز شد، تصریح کرد: بیش از ۸۰۰ اثر در بخش حرفه‌ای و مردمی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

صادقی عنوان کرد: آثار ارسالی در بخش‌های مختلف توسط کارشناسان خبره هر بخش داوری و در نهایت برگزیدگان هر بخش مشخص و امروز از این عزیزان تجلیل به عمل می‌آید.

*‌ راهیان نور بهترین ابزار برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس

سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا در آئین اختتامیه نوزدهمین جشنواره استانی "ره آورد سرزمین نور" ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و هفته بزرگداشت بسیج گفت: سرزمین راهیان نور یادآور حماسه آفرینی های شهدای دوران دفاع مقدس است که همه از صمیم قلب و با عشق در این منطقه حضور پیدا میکنند.

وی با بیان اینکه فضای معنوی بالایی در اردوهای راهیان نور حاکم است اعلام کرد: سال گذشته ۱۷ هزار و ۲۰۰ نفر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند، که از این میزان سه هزار نفر دانش آموز، سه هزار نفر دانشجو و مابقی نیز از اقشار بسیج محلات بوده است.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به انتقال معارف و ارزش های دفاع مقدس و فضای نورانی حاکم بر این مناطق در نسل جدید اظهار کرد: اردوهای راهیان نور یکی بهترین ابزار برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان است که باید از این گنجینه ارزشمند به شکل شایسته استفاده کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.