سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
سه شنبه 1403/03/01
س, 1402/01/01 - 11:34

اردو‌های راهیان پیشرفت مثل اردو‌های راهیان نور پیگیری شود

«نادرالاصلی» گفت: همانطور که اردو‌های راهیان نور در کشور برگزار می‌شود، اردو‌های راهیان پیشرفت نیز باید در قالب بازدید از صنایع بزرگ و پیشرفت‌های این صنایع برای نسل جوان برگزار شود تا نسل جوان از نزدیک با دستاورد‌های صنعتی و اقتصادی انقلاب اسلامی آشنا شوند.

به گزارش کوله بار، «محمد نادرالاصلی»، مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان اظهار داشت: در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی، بی‌اطلاعی جامعه جوان از پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی عامل آسیب‌زایی خواهد بود بنابراین هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در همین راستا، تصمیم گرفت تا برای اقناع افکار عمومی اقشار مختلف جامعه با حرکتی نو وجذاب اقدام به روشنگری کند.

نادرالاصلی افزود: این هیئت در اولین اقدام خود جهت آشنایی جوانان با پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در یک اقدامی جهادی اردوی راهیان پیشرفت را راه‌اندازی کرد و در همین قالب موفق شدیم از تاریخ بیستم بهمن‌ماه تا بیستم اسفند‌ماه سال 1401 بالغ بر 1700 نفر را در قالب 41 گروه مختلف اعم از دانشجویان، دانش آموزان، طلاب و خادمیاران به اردوی راهیان پیشرفت اعزام کنیم.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان بیان داشت: با توجه به استقبال مدیرعامل فولاد مبارکه از این طرح و تاکید بر ضرورت برگزاری هرچه سریع‌تر اردوهای راهیان پیشرفت در این شرکت، گروه‌های اعزامی  از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه بازدید کردند و با دستاوردهای این صنعت آشنا شدند.

وی با بیان اینکه 40 درصد از شرکت‌کنندگان در این اردوهای راهیان پیشرفت، از هیئت‌های رزمندگان شهرستان‌های استان اصفهان بوده‌اند، ادامه داد: هماهنگی و سازماندهی برای بازدید این تعداد نفرات در یک بازه زمانی کوتاه کار آسانی نبود اما با همکاری و هماهنگی مجموعه فولاد مبارکه، این کار ارزشمند به سرانجام رسید.

نادرالاصلی تاکید کرد: فاصله میان تهدید و فرصت، تصمیم است؛ اگر تصمیم به درستی و به موقع اتخاذ شود، می‌تواند از تهدیدها جلوگیری کند و اردوهای راهیان پیشرفت نیز از همان فرصت‌هایی است که می تواند از تهدیدها جلوگیری کند.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان گفت:  متأسفانه امروز برخی جوانان ایرانی از پیشرفت‌های مجموعه‌های بزرگ صنعتی کشور همچون فولاد مبارکه اطلاع کافی ندارند و نمی‌دانند شرکت فولاد مبارکه بدون حضور حتی یک کارشناس خارجی در حال فعالیت و ارزآوری برای کشور است.

نادرالاصلی ادامه داد: میزان تولید فولاد کشور با قبل از پیروزی انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست، به طوری که ایران از نظر میزان تولید در رتبه‌بندی جهانی تولیدکنندگان فولاد به جایگاه دهم و در برخی از ماه‌ها نیز به جایگاه هفتم ارتقا یافته است؛ این یعنی افزایش تولید چندین میلیون تنی تولید در صنعت فولاد کشور.

وی با اشاره به گفته‌های رئیس جمهوری در مورد اردوهای راهیان پیشرفت گفت: همانطور که اردوهای راهیان نور در کشور برگزار می‌شود، اردوهای راهیان پیشرفت نیز باید در قالب بازدید از صنایع بزرگ و پیشرفت‌های این صنایع برای نسل جوان برگزار شود تا نسل جوان از نزدیک با دستاوردهای صنعتی و اقتصادی انقلاب اسلامی آشنا شوند.

 مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان اذعان داشت: امروز دشمنان از طریق رسانه‌های مختلف و فضای مجازی روی افکار جوانان ایرانی کار می‌کنند و نمی‌گذارند جوانان از پیشرفت‌ها آگاهی پیدا کنند.

نادرالاصلی تصریح کرد: در مقابل ما وظیفه داریم با جهاد تبیین فعالیت‌های ارزشمند انجام‌شده در کشور را به آنان معرفی کنیم؛ امروز هیئت‌های رزمندگان اسلام استان اصفهان جهاد تبین را برای خود فرض دانسته و پس از بررسی‌های کارشناسی به این نتیجه رسیده‌ایم که با راه‌اندازی اردوی‌های جهادی، می‌توان کمکی شایان به جامعه  کرد.

وی تاکید کرد: بر همین اساس هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با استفاده از ظرفیت‌های موجود، آمادگی خود را برای بسیج کردن نیروها جهت برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت به مسئولان استانی اعلام می‌کند و خواستار همکاری همه مدیران استانی، مخصوصا مدیران شرکت‌های بزرگ در این امر مهم با هیئات رزمندگان اسلام می‌باشیم.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند: هیئت کانون جهاد تبیین است عنوان داشت: 61 هیئت رزمندگان در استان اصفهان به فعالیت‌های فرهنگی مشغول‌اند که یکی از ماموریت‌های آنان جهاد تبیین است بر همین اساس همه نیروهای هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان برای تحقق جهاد تبیین بسیج شده‌اند.

نادرالاصلی افزود: براساس بازخوردهایی که از بازدیدکنندگان از خطوط تولید شرکت فولاد مبارکه در اردوهای راهیان پیشرفت دریافت کرده‌ایم، دیدگاه آنان به این صنعت نسبت به قبل از بازدید به کلی تغییر یافته و مثبت شده است.

 وی تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه با فراهم‌سازی بستر برپایی اردوهای راهیان پیشرفت، الگوی مناسبی برای سایر مجموعه‌های صنعتی است تا از این طریق بتوان افکار جامعه را درخصوص دستاوردهای جمهوری اسلامی در حوزه‎های صنعت و اقتصاد کشور روشن کرد که این امر تجلی جهاد تبیین است.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در پایان با اشاره به برنامه‌های بازدید راهیان پیشرفت از خطوط تولید صنعت در سال 1402 اذعان داشت: تعداد برنامه بازدیدها در سال آینده روند افزایشی خواهد داشت، از شهرها و شهرستان‌های دور و نزدیک در این برنامه حضور خواهند داشت و هر یک از بازدیدکنندگان به یک رسانه برای انعکاس دستاوردها و پیشرفت‌های صنعت کشور تبدیل خواهند شد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.