سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
دوشنبه 1403/01/27
د, 1401/12/29 - 12:41

اعزام حدود ۱۷ هزار مازندرانی به اردوهای راهیان نور

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اعزام حدود ۱۷ هزار نفر به اردوهای راهیان نور گفت: در اردوهای راهیان نور می توان سبک زندگی شهدا را به نظاره نشست و آن را به نسل ها منتقل کرد.

به گزارش کوله بار، سردار سیاوش مسلمی در حاشیه بازدید از یادمان شهدای شلمچه با اظهار اینکه بسیاری از زائران برای تجدید میثاق با شهیدان به راهیان نور اعزام شدند، گفت: فضای معنوی بالایی در اردوهای راهیان نور حاکم است.

وی با بیان اینکه برای درک فضای معنوی راهیان نور باید در این اردوها و سفر شرکت کرد، گفت: سفرهای راهیان نور بسیار جذاب و پرخاطره است و در این اردوها از دلاورمردی های شهیدان یاد می‌شود.

وی گفت: اقتدار، عزت و شکوه امروز به برکت شهیدان والامقام است و در جای جای سرزمین‌های راهیان نور، یادآور حماسه آفرینی‌های شهیدان دوران دفاع مقدس است.

سردار مسلمی با اظهار اینکه جوانان بدانند شهیدان پا روی نفس خود گذاشتند و مزد خود را شهادت دریافت کرده اند، گفت: از این رو باید رسم شهدا را در زندگی خود پیاده کنیم.

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: رسم زندگی شهدایی را اردوهای راهیان نور به نسل‌های مختلف منتقل می‌شود و برای انتقال تربیت دینی به فرزندان باید به اردوهای راهیان نور سفر کرد.

وی گفت: در راهیان نور می‌توان حکمرانی اسلامی را مشاهده کرد و مردم با عشق در این منطقه حضور پیدا می‌کنند تا به شادی و آرامش دست یابند.:

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: در سال جاری ۱۶ هزار و ۷۸۰ نفر از قشرهای مختلف به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.