سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
شنبه 1402/12/12
ش, 1402/10/16 - 08:20
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا خبر داد:

اعزام ۱۲ دستگاه اتوبوس به اردوهای راهیان مکتب حاج قاسم سلیمانی

به گزارش کوله بار،  سرهنگ پاسدار روح الله صادقی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا در گفت و گو با خبرنگار سایت کوله بار ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه تروریستی کرمان و محکوم کردن این حادثه، اظهار کرد: هر چند با این شهادت ها درخت تنومند انقلاب اسلامی پر بارتر می شود و به فرموده شهید القدس حاج قاسم سلیمانی: قصاص این خونها برچیده شدن رژیم کودک کش صهیونیستی است.

این مسئول در ادامه از اعزام کاروان های اردویی مکتب حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت تا پایان سال بیش از ۱۰۰۰ نفر از مردم مازندران برای زیارت مزار مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی اعزام شدند.

صادقی مدت این سفر معنوی را چهار روز اعلام کرد و گفت: حضور بر سر مزار مطهر سردار شهید سلیمانی و شهدای هشت سال دفاع مقدس در کرمان، حضور در بیت الزهرای کرمان، بازدید از باغ موزه دفاع مقدس کرمان و زیارت بارگاه مطهر حضرت معصومه(س) از جمله برنامه‌های این اردوها است.

وی به تلفیق اردوهای راهیان مکت حاج قاسم و راهیان پیشرفت اشاره کرد و گفت: در این راستا کاروان‌ها از نمایشگاه هوا و فضای تهران هم بازدید خواهند کرد.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا، با اشاره به اینکه اعزام‌های متمرکز ما به صورت اتوبوسی و خودرویی برنامه ریزی شده است، تصریح کرد: ۱۲ دستگاه اتوبوس و یک تیم ۲۰ نفره دوچرخه سواری از مازندران برای شرکت در مراسم چهارمین سالگرد حاج قاسمت سلیمانی در قالب کاروان راهیان مکتب حاج قاسم به کرمان اعزام شدند.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.