سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
شنبه 1402/12/12
ش, 1402/01/19 - 18:24
مسئول سازمان اردویی، راهیان‌نور و گردشگری سپاه شهدای آذربایجان غربی در گفتگو با کوله بار مطرح کرد؛

اعزام ۷ هزار زائر آذربایجان غربی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

مسئول سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بیش از 7 هزار نفر در قالب کاروان‌های اردویی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

به گزارش کوله بار، عزت‌‌الله ابراهیمی در گفتگو با کوله بار گفت: بیش از 7 هزار نفر امسال در قالب کاروان‌های اردویی اعم از خواهر، برادر، خانواده و ... به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند، تا ضمن بازدید از یادمان شهدا با آرمان‌های حضرت امام تجدیدبیعت کنند.

وی با بیان اینکه، کاروان‌های اردویی راهیان نور از 26 بهمن ماه تا دوم فروردین از آذربایجان غربی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند، ادامه داد: در 18 مرحله اعزام صورت پذیرفت.

ابراهیمی بازدید زائران از یادمان‌های فتح‌المبین، شهدای عملیاتی والفجر8، شهدای علقمه، نهرخیم، شلمچه، طلاییه و هویزه را مورداشاره قرار داد و بیان کرد: همچنین نمایش رزمی، فرهنگی و بصیرتی در مجتمع اردوگاهی شهید مهدی باکری خرمشهر اجرا شد که مورد استقبال زائران راهیان نور قرار گرفت.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه شهدای آذربایجان غربی اختتامیه اردوها را معراج شهدای اهواز عنوان کرد و گفت: برنامه‌های فرهنگی و معنوی متنوعی برای این ایام تدارک دیده شده است، که بدون‌تردید توسط مردم شهیدپرور و انقلابی مورداستقبال قرار می‌گیرد.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.