سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
دوشنبه 1403/01/27
پ, 1402/12/10 - 22:33
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه تهران بزرگ:

اهمیت رسانه‌ای کردن اخبار راهیان نور توسط رسانه‌ها

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه تهران بزرگ گفت: باید تلاش کرد که از نظر رسانه ای، پیام راهیان نور را به نسل جوان امروزی که تا به حالا تجربه سفر راهیان نور نداشته‌اند، منتقل کرد تا آنان هم علاقمند این سفر‌ها شوند.

به گزارش کوله بار، مسعود بصیری با اشاره به اینکه سفر‌های راهیان نور یکی از سفر‌های معنوی و اثرگذار در سطح کشور است، گفت: باید تلاش کرد که از نظر رسانه ای، پیام راهیان نور را به نسل جوان امروزی که تا به حالا تجربه سفر راهیان نور نداشته‌اند، منتقل کرد تا آنان هم علاقمند شوند و راهی سرزمین نور شوند. 

وی ادامه داد: در حال حاضر در جنگ رسانه‌ای دشمن به سر می‌بریم و دشمن در تلاش است که باعث کاهش ارزش‌های دینی و اسلامی در کشورمان شوند و ذهن جوانان را به سایر مسائل مشغول کند و در این شرایط، سفر‌های راهیان نور که سرشار از معنویت شهداست می‌تواند عاملی برای بیمه کردن جوانان باشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه تهران بزرگ خاطر نشان کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه با انعکاس به موقع اخبار و پیام‌های راهیان نور می‌توانند در علاقمند کردن نسل جوان امروزی به سفر‌های راهیان نور اثرگذار واقع شوند و نباید از حق گذشت، رسانه در جنگ فرهنگی می‌تواند اثرگذار باشد. 

بصیری افزود: دفاع مقدس گنجینه دفاع مقدس بود که راهیان نور یکی از فناوری‌های نوین در جهت استخراج گنج دفاع مقدس است و باید تلاش کرد که با غنی سازی این سفرها، باعث انتقال فرهنگ دفاع مقدس در میان نسل جوان امروزی شد. 

وی با بیان این تصریح کرد: هر چقدر بتوانیم باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شویم به همان اندازه می‌توانیم تفکر جهادی و انقلابی را در کشور رشد دهیم و این فرهنگ می‌تواند باعث پیشرفت و ترقی کشورمان در همه زمینه‌ها شود و این همان تفکری است که دشمن از آن هراس دارد.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.