سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
دوشنبه 1403/01/27
چ, 1402/12/09 - 18:15
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج استان همدان خبر داد:

حضور زائران راهیان نور با یک هزار خودرو شخصی در سرزمین نور

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج استان همدان با اشاره به اینکه از آبان امسال ۲۵۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر و ۲۳۰۰ دانشجو به راهیان نور استان خوزستان اعزام کردیم، گفت: از ۶ اسفندماه هم راهیان نور محلات و اقشار عمومی هم آغاز شده است.

به گزارش کوله بار، مهدی بابایی فر با اشاره به اینکه از آبان امسال ۲۵۰۰ دانش‌آموز دختر و پسر و ۲۳۰۰ دانشجو به راهیان نور استان خوزستان اعزام کردیم، گفت: از ۶ اسفندماه هم راهیان نور محلات و اقشار عمومی هم آغاز شده است. 

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج استان همدان اظهار داشت: این اردو تا ۲۱ اسفندماه ادامه خواهد داشت، اقشار مختلف به‌صورت قشری، ادارات، کارمندان، مهندسان و اساتید دانشگاه هر کدام به‌صورت گروهی اعزام راهیان نور داشتند. 

وی در ادامه سخنانش به برنامه‌های راهیان نور در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: برنامه‌های خوبی تدارک دیده شده است؛ از این‌رو اقبال خوبی داشتیم که امیدوارم شاهد هرچه با شکوه‌تر برگزار شدن راهیان نور یباشیم. 

او یادآور شد: در مقایسه راهیان نور امسال با سال گذشته شاهد تغییرات خوبی بودیم، تلاش ما بر کیفیت هر چه بهتر اردوی راهیان نور امسال است. 

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج استان همدان یادآور شد: برنامه ویژه‌ای برای اعزام راهیان نور در ابتدای سال ۱۴۰۳ تدارک دیده شده است، پیش‌بینی ما این است که یک هزار خودرو شخصی - خانوادگی در اردوی راهیان نور شرکت کنند. 

وی در ادامه سخنانش به پذیرایی از زائران در اردوی راهیان نور اشاره کرد و گفت: برنامه پذیرایی خوبی برای زائران تدارک دیده شده است؛ نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد. 

بابایی فر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در اردوی راهیان نور آیا بازدید از یادمان‌ها هم در برنامه راهیان نور تدارک دیده شده است، گفت: بازدید از یادمان‌های شهدای والفجر ۸، کربلای ۴ و ۵ شلمچه، طلائیه، شهدای هویزه و بیت‌المقدس جزو برنامه‌ها است. 

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج استان همدان اظهارداشت: در کنار این برنامه‌ها؛ بازدید از معراج‌الشهدا هم مهیا شده است. 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.