جمعه 1402/07/07
چ, 1402/05/25 - 08:34
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا خبر داد؛

عروج شهادت گونه بسیجی «حامد لزر غلامی» در تنکابن

به گزارش کوله بار، سرهنگ علی ابراهیمی گتابی مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا امروز در جمع خبرنگاران در ساری ضمن تسلیت ایام عزاداری و اسارت آل الله از عروج شهادت گونه بسیجی حافظ امنیت حامد لزر غلامی اهل شیرود تنکابن خبر داد و اظهار داشت: در بامداد سه شنبه ۲۴ مرداد برادر بسیجی حامد لزر غلامی از بسیجیان حوزه امام علی (ع) شهر شیرود در قالب تور ایست و بازرسی که با مجوز شورای تامین شهرستان اقدام شده بود در جهت تامین امنیت مردم، بوسیله یک خودروی سواری مشکوک زیر گرفته شد که به دلیل شدت جراحات وارده دعوت حق را لبیک گفت.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا به تشریح این حاثه پرداخت و افزود: این حادثه در مقابل امام زاده سید حسین (ع) شیرود اتفاق افتاد و برادر بسیجی مدافع امنیت حامد لرز غلامی پس از اعلام ایست به خودروی مشکوک و علائم هشدار دهنده، توسط راکب این خودرو زیر گرفته شد و دچار مصدومیت شدید شد.

سرهنگ ابراهیمی گتابی اضافه کرد: عوامل اورژانس منطقه فوری این برادر بسیجی را به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل کردند، اما به دلیل شدت جراحات وارده به ایشان در بیمارستان فوت کرد.

سخنگوی سپاه کربلا تصریح کرد: بلافاصله پس از وقوع حادثه، ضارب توسط نیرو‌های امنیتی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ ابراهیمی گتابی در پایان گفت: مردم قدرشناس ایران اسلامی به خوبی می‌دانند که برای تأمین و حفظ امنیت جامعه چه خون‌هایی ریخته شد و چه شهدایی تقدیم به انقلاب شد.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .