سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
دوشنبه 1403/01/27
ج, 1401/12/26 - 10:25
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

فعالیت مسئولان راهیان نور در راستای جهاد تبیین است/ ترویج فرهنگ عاشورا و گفتمان مقاومت؛ مهمترین پیام سفر به سرزمین نور

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کار شما مسئولان راهیان نور یک نووع جهاد تبیین است و بدانید مادامی‌که استکبار در‌ حال توطئه‌چینی و‌ اجرای نقشه‌های شوم خود علیه نظام اسلامی ایران است، جوانان انقلابی ما باید در میدان جهاد حضور داشته باشند.

به گزارش کوله بار،  حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور اظهار کرد: ره‌آورد این سرزمین، فرهنگ عاشورا و گفتمان مقاومت است و زائران راهیان نور به این سرزمین می‌آیند تا قطعه‌ای از کربلا را زیارت کنند.

 

وی‌ ادامه داد: همانطور که عاشورا طلوعی بی‌غروب است، دفاع مقدس ما نیز که برگرفته از قیام کربلای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بود آغازی است که به فضل الهی پایان آن به ظهور حجت خدا بر روی زمین منتهی خواهد شد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه خطاب به همه دست‌اندرکاران برگزاری اردوهای راهیان نور گفت: کار شما جهاد تبیین است و بدانید مادامی‌که استکبار در‌ حال توطئه‌چینی و‌ اجرای نقشه‌های شوم خود علیه نظام اسلامی ایران است، جوانان انقلابی ما باید در میدان جهاد حضور داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه در شرایط کنونی باید با تبلیغ و‌ تقویت فرهنگ دفاع مقدس در جامعه نسبت به امر جهاد تبیین اقدام کنیم، گفت: امروز شاهد هستیم که جمهوری اسلامی ایران با داشتن یک نظام ولایی و حاکمیت دینی، در مقابل تمام دنیای استکبار و ظلم و ستم، مقاومت کرده و بارها و بارها جبهه استکبار را وادار به عقب‌نشینی می‌کند.

 

وی در خاتمه سخنان خود، اسلام ناب محمدی(ص) را موتور محرکه دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: پیوند عمیق امت با ولایت و همچنین داشتن روحیه عاشورایی و حسینی، از‌جمله عوامل اصلی سرافرازی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.