سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.
سه شنبه 1403/03/01
س, 1403/01/28 - 09:16

پاسخ دندان‌شکن سپاه نمونه‌ای از صلابت ایران است

استاندار کرمانشاه، گفت: در ۵۰ سال گذشته کمتر کسی تصور می‌کرد ایران امروز به چنین صلابت و اقتداری برسد که پاسخی دندان‌شکن و قاطع به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی بدهد.

به گزارش کوله بار از کرمانشاه، محمد طیب صحرایی در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت سالگرد عملیات بازی‌دراز با اشاره به پاسخ مقتدرانه سپاه پاسداران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به جنایات رژیم صهیونیستی، اظهار داشت: در حدود 50 سال گذشته کشور ایران جزیره ثبات مستکبران عالم بود، اما امروز به برکت پیروزی انقلاب اسلامی به تمدنی بزرگ و تاثیرگذار در جهان تبدیل شده که باید قدران این نعمت باشیم.

وی عنوان کرد: شاید در 50 سال گذشته کمتر کسی فکر می‌کرد امروز به چنین صلابت و اقتداری برسیم که پاسخی دندان‌شکن و قاطع به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی بدهیم.

استاندار کرمانشاه این دستاوردها و پیشرفت‌ها را مستلزم جهاد تبیین برای نسل نوجوان و جوان جامعه عنوان کرد.

صحرایی به عملیات بازی دراز و ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: از رویداد بزرگی مانند "عملیات بازی‌دراز" می‌توانیم شرایط بهتری را برای استان کرمانشاه رقم بزنیم و باید از این فرصت برای بیان ارزش های دفاع مقدس و همچنین تبیین مجاهدت های مردم شجاع ایران و استان کرمانشاه در برابر رژیم بعث عراق و استکبار جهانی استفاده شود.

وی با تاکید بر انجام مناسب وظایف هر کدام از دستگاه‌ها در گرامیداشت برنامه سالروز حماسه بازی‌دراز، افزود: با توجه به فرصت چند روزه برای برگزاری مراسم سالگرد این حماسه بزرگ، دستگاه‌های اجرایی استان وظیفه دارند با نهایت کوشش در جهت برگزاری مطلوب این رویداد مهم تلاش کنند.

صحرایی میزبانی و برنامه‌ریزی مناسب برای گرامیداشت سالگرد عملیات بازی‌دراز را اقدامی مهم و موثر برای جذب بیشتر زائر در ایام اربعین به استان کرمانشاه دانست و گفت: در این مراسم ضمن گرامیداشت برنامه‌های ویژه می‌توانیم که یک مقدمه و فرصت بیشتری را برای جذب زائر اربعین با عنوان جملاتی مانند" اربعین منتظر شما هستیم و غیره" ایجاد کنیم.

وی با اشاره به پیش بینی حضور حدود 35 هزار نفر در مراسم گرامیداشت بازی دراز عنوان کرد: باید در این مراسم به شناساندن بیشتر فرصت‌ها و ظرفیت‌های خوب استان کمک کنیم و زمینه‌ای هم برای به عرصه رساندن توانمندی‌ها و صنایع دستی مردم شهرستان‌های اطراف این مراسم فراهم شود و این کار مستلزم ارائه جذابیت‌های ابتکاری است.

سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه نیز در این جلسه، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود 35  تا 40 هزار در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه بازی دراز که در روز چهاردهم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، حضور پیدا کنند.

وی افزود: در همین راهپیمایی روز قدس امسال و انتخابات سال گذشته مردم حضوری باشکوه داشتند که همین حضور باشکوه به کشور عزت و قدرت افزون داد و دشمنان کشور را ناامید ساخت.

                              

ریحانی گفت: عزت ما در تجمعات بزرگ مانند گرامیداشت حماسه بازی‌دراز است که منجر به قدرت روز افزون انقلاب اسلامی خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.