بروجردی عنوان کرد

ابراز امیدواری نسبت به اقدام کمیسیون امنیت ملی جهت تقویت بسیج

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به برگزاری جلسه این کمیسیون در مرکز فرماندهی بسیج مستضعفین گفت: امیدواریم کمیسیون بتواند اقدامات لازم را جهت تقویت بسیج صورت دهد.

به گزارش کوله بار به نقل از خانه ملت، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز سه‌شنبه ‌21 آذر کمیسیون که در محل مرکز فرماندهی بسیج مستضعفین برگزار شد،‌ گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور سردار غیب پرور و فرماندهان بسیج مستضعفین در محل بسیج برگزار کرد که در این جلسه فرماندهی کل بسیج و همچنین سردار فضلی جانشین وی و تعداد دیگری از فرماندهان گزارش مفصلی از عملکرد بسیج در زلزله اخیر ارائه دادند.

وی تصریح کرد: در این جلسه مجموعه خدمات بسیج به تفصیل به اطلاع همکاران در کمیسیون رسید و حجم عظیمی از کمک های مردمی و اقداماتی که در این زمینه صورت گرفته بود به اطلاع اعضای کمیسیون رسانده شد.

بروجردی افزود: همچنین از اقداماتی که صورت گرفته و مسائلی از قبیل آسیب های اجتماعی، اقدامات فرهنگی و فعال کردن امور فرهنگی در مساجد و فضای مجازی و امور ورزشی و اقدامات متعددی که بسیج در زمینه فرهنگی و سازندگی انجام داده بود گزارش هایی ارائه شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه، درباره بودجه بسیج گفت‌وگو شد که امیدواریم کمیسیون بتواند اقدامات لازم را جهت تقویت بسیج به عنوان پایگاه محوری مهم و جایگاه مردمی که یادگار امام راحل(ره) است، صورت دهد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها