عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با کوله بار:

هنوز نتوانسته ایم مفاهیم و ارزش های دفاع مقدس را به خوبی استخراج کنیم

سعیدی با اشاره به ضرورت حمایت مسئولان فرهنگی از جشنواره های دفاع مقدس گفت: ما هنوز نتوانسته ایم آن گونه که شایسته است، مفاهیم و ارزش های د فاع مقدس را به خوبی استخراج کنیم.

 محمد اسماعیل سعیدی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با کوله بار گفت: جشنواره سرزمین نور یکی از جشنواره های مردمی و در عین حال جشنواره های ارزشی کشورمان است که مهمترین هدفش ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تقویت آثار ادبی و هنری مرتبط با مفاهیم دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: حمایت مسئولان فرهنگی و دست اندرکاران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جشنواره ملی سرزمین نور ضرورت دارد.
سعیدی اظهار داشت:جشنواره های دفاع مقدس همچون جشنواره سرزمین نور نیاز به حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارند و دستگاه ها و نهادهای فرهنگی باید از چنین ظرفیت های فرهنگی در کشور حمایت کنند چرا که حمایت از این نوع جشنواره ها، حمایت از هنر، ادبیات و دفاع مقدس است و ما هر چه داریم از جان فشانی های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس داریم و نیاز است که با حرکت های فرهنگی و هنری، موجب ماندگار شدن آثار دفاع مقدس شویم.

 

وی در پایان گفت: ما هنوز نتوانسته ایم آن گونه که شایسته است، مفاهیم و ارزش های د فاع مقدس را به خوبی استخراج کنیم و در عصر حاضر، باید با روش های نوین و تکنولوژی های به روز، موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان آحاد جامعه شویم.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها