پنجشنبه 1401/04/09
ی, 1401/03/22 - 20:41

رئیس جمهور به همراه همسرش به دیدار خانواده شهید حسن صیادخدایی رفت

آیت‌الله رئیسی در دیدار با خانواده شهید صیاد خدایی گفت: ترور ناجوانمردانه شهید صیاد خدایی، نشانه زبونی و استیصال بدخواهان نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش کوله بار، آیت‌الله ابراهیم رییسی، رییس‌جمهور کشورمان که به همراه همسرش در منزل شهید حسن صیادخدایی حضور یافته بود، ضمن دیدار و گفت‌وگو با خانواده شهید، از خداوند متعال برای شهید طلب رضوان الهی و برای همسر، فرزندان و دیگر بازماندگان او صبر و سلامتی مسالت کرد.

وی در این دیدار، گفت:  شهیدان و از جمله شهید صیاد خدایی از امتحان خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی سربلند بیرون آمدند و اقدام ناجوانمردانه دشمنان در ترور این شهید نشانه زبونی و استیصال بدخواهان نظام جمهوری اسلامی است.

رییس‌جمهور که با بیان اینکه همه ما در این عالم در حال امتحان و ابتلای دائمی هستیم، گفت: شهید صیاد خدایی از امتحان خود سربلند و سرافراز بیرون آمد و تا لحظه شهادت در سنگر دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و ارزش‌ها جانفشانی کرد. نصیب دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی از این شهادت، لعن و نفرین ابدی است.

رییسی خاطرنشان کرد: اینکه معاندین جمهوری اسلامی به جای رویارویی در میدان نبرد، اینگونه ناجوانمردانه اقدام به ترور می‌کنند، نشانه زبونی و استیصال آنان و پیروزی و قدرت جمهوری اسلامی ایران است. شهادت پرچمی است که تا ابد در اهتزاز خواهد ماند. امروز روز امتحان شما خانواده شهید در صبر و ایستادگی بر فراق شهید عزیزتان و روز امتحان ما مسئولان در پاسداشت خون این شهید و دیگر شهیدان گرانقدر کشورمان است.

انتهای پیام

 

افزودن دیدگاه جدید

درباره متن فرمت

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس وب و ایمیل به صورت اتوماتیک لینک میشود .
سوال امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.