مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه عنوان کرد

آمادگی اسکان 10 هزار زائر اربعین در اقامتگاه‌های راهیان نور کرمانشاه

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از آمادگی اسکان روزانه قریب 10 هزار نفر از زوار اربعین در اقامتگاه‌های راهیان نور استان خبر داد.

به گزارش کوله بار، علی یوسفی‌راد مسئول اردویی بسیج کرمانشاه با بیان اینکه تمامی ظرفیت اسکان اردوگاه‌ها و اماکن اقامتی راهیان نور استان در ایام اربعین در اختیار زوار عتبات عالیات قررار خواهد گرفت، اظهار کرد: اماکن اقامتی و زائرسراهای راهیان نور استان در شرایط معمول ظرفیت اسکان شبانه پنج هزار نفر را دارند.

یوسفی‌راد اضافه کرد: با در نظر گرفتن ظرفیت کف خواب برای اماکن اقامتی و اردوگاه‌های راهیان نور استان، ظرفیت اردوگاه های راهیان نور استان به مرز اسکان شبانه 10 هزار نفر خواهد رسید.

یوسفی‌راد افزود: اردوگاه‌ها و اماکن اقامتی راهیان نور استان کرمانشاه از روز دهم آبان تا زمان بازگشت زوار عتبات عالیات آماده پذیرایی از زوار هستند.

وی اضافه کرد: تلاش شده با بهره گیری از ظرفیت خادمین شهدای استان خدمات رسانی قابل قبولی به زوار عتبات عالیات داده شود و از ظرفیت خادمین شهدا برای خدمات دهی به زوار عتبات عالیات استفاده خواهد شد.

یوسفی‌راد بیان کرد: با تعاملی که با موکب ها ایجاد شده زوار عتبات عالیاتی که در اردوگاه‌ها و اماکن اقامتی راهیان نور استان اقامت پیدا می کنند، از امکانات در نظر گرفته شده در موکب ها برخوردار می شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها