سرهنگ گل محمدزاده در اختتامییه راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز:

اردوهای راهیان نور خنثی کننده توطئه دشمنان درباره دفاع مقدس است

معاون هماهنگ کننده سپاه آذربایجان شرقی گفت: حضور اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و دانشجویان در اردوهای راهیان نور، این حرکت عظیم و ارزشی خنثی‌کننده شبهه‌افکنی دشمنان درباره حماسه‌های دفاع مقدس است.

به گزارش کوله بار به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد تبریز، سرهنگ پاسدار الیاس گلمحمدزاده در اختتامییه راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز اظهار داشت: امروز دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی ایران و فرهنگ ایثار و شهادت درصدد شبهه افکنی درخصوص رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس هستند.

وی افزود: تحریف و شبهه افکنی و فراموشی تهدیداتی هستند که ارزش‌های دوران دفاع مقدس  را نشانه رفته‌اند و جهت مقابله با این تهدیدات، مسئولان و متولیان باید نگاه ویژه‌ای نسبت به اردوهای راهیان نور داشته باشند.

معاون هماهنگ کننده ‌سپاه آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: حضور اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان و دانشجویان در اردوهای راهیان نور، این حرکت عظیم و ارزشی ‌خنثی‌کننده شبهه افکنی دشمنان درباره حماسه‌های دفاع مقدس است.

گلمحمدزاده هزینه کردن برای این اردوها را  سرمایه گذاری دانست و افزود: ارتفای کمی و کیفی این اردوها و حضور جوانان سبب خنثی سازی توطئه‌های دشمنان می‌شود.

عزیز جوانپور هم در این مراسم اظهار داشت: بسیج مظهر ایستادگی، وحدت، شجاعت و شهامت ملت ایران اسلامی بوده و توانسته است به الگویی گران‌بها در سطح فراملی و جهانی تبدیل شود.

وی با بیان اینکه دشمن از گسترش تفکر و روحیه بسیجی مردم ایران هراس دارد، افزود: عزت، اقتدار و امنیت امروز کشور حاصل رشادت‌های شهدا و نیروهای مسلح و بسیجیان همیشه در صحنه است که توانستند با روحیه‌ای بسیجی در مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستادگی کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با قدردانی از مسئولان اردوی راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز خاطرنشان کرد: خدا را شاکرم که توفیق حضور در اردوی راهیان نور نصیبم شده که شرکت در این اردوها بهترین فرصت برای خودشناسی و کسب معرفت و تقویت روحیه و تفکر بسیجی است.

جوانپور تصریح کرد: تفکر ناب بسیج، روحیه انقلابی و جهادی از برکات دوران دفاع مقدس و مؤلفه‌های کارآمدی جمهوری اسلامی ایران بوده؛ بنابراین ارزش‌های به دست آمده از این دفاع مقدس باید صیانت و مورد توجه قرار گیرد و تأکید مقام معظم رهبری نیز در این باره بسیار است.

وی درباره حادثه سیل اخیر در استان‌های کشور عنوان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از جمله نهادهایی بود که از ابتدای بحران سیل اخیر در برخی استان‌های کشور نقش ویژه‌ای را به عهده گرفت. استادان و دانشجویان در قالب گروه‌های جهادی برای کمک و امدادرسانی به هموطنان سیل‌زده اعزام شدند و حضور این نیروها تا برطرف‌شدن مشکلات حاد و اساسی همچنان در منطقه ادامه دارد.

گفتنی است، در این مراسم متولیان برگزاری اردوی راهیان نور و دانشجویان جهادگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز قدردانی شدند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها