معاون آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران خبر داد

اعزام بیش از 10 هزار دانش‌آموز تهرانی به اردوهای راهیان نور

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: امسال 10 هزار و 67 دانش‌آموز برای بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس
اعزام شده‌اند.

به گزارش کوله بار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران، به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور شکرالله حسن‌بیگی سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی، سرپرست معاونت امور عمرانی، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و با حضور اعضای شورا برگزار شد.

در این جلسه، گزارشی از وضعیت مالی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ارائه شد. در ادامه بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش فشافویه گزارشی از شورای این بخش ارائه داد.
موضوع گزارش پروژه پرسش مهر بخش دیگری از دستور جلسه را به خود اختصاص داد. بر اساس آن، یک هزار و 800 فرهنگی استان در طرح پرسش مهر امسال حضور داشتند و چهار هزار و 727 اثر از استان تهران به بخش نهایی ارسال شده است, از این تعداد، ۱۸۷ اثر برگزیده و ۱۰ اثر در سطح کشوری منتخب شده است.
در این جلسه همچنین سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گزارشی از طرح اعزام دانش‌آموزان به مناطق جنگی دفاع مقدس در قالب راهیان نور ارائه داد.
بر اساس گزارش وی، در حال حاضر امسال 10 هزار و 67 دانش‌آموز برای بازدید مناطق اعزام شده‌اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها