تقدیر فرمانده کل سپاه از خدمات سردار یعقوب سلیمانی در زمینه ماموریت های ایمنی در سال 1395

فرمانده کل سپاه، از خدمات سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج در زمینه ماموریت های ایمنی در سال 1395 با اهدای لوح تقدیر، تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار کوله بار، فرمانده کل سپاه، از خدمات سردار یعقوب سلیمانی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج در زمینه ماموریت های ایمنی در سال 1395 با اهدای لوح تقدیر، تجلیل کرد.

در بخشی از لوح تقدیر فرمانده کل سپاه خطاب به سردار یعقوب سلیمانی آمده است:

اعتلای فرمان الهی به عنوان راهبرد اساسی سپاه با حفظ سرمایه های انسانی، مادی،معنوی، و حفظ آمادگی رزم در سایه انجام ماموریت ها در شرایط ایمن امکان پذیر است.

امروزه یکی از رسالت خطیر فرماندهان، مسئولین و مدیران در سطح سپاه، توجه همه جانبه به موضوع ایمنی و اهتمام به ارتقای  فرهنگی ایمنی در سازمان و رده های تحت امر در راستای رعایت اصول ایمنی به عنوان جزیی تفکیک ناپذیر از مسئولیت های محوله می باشد.

به پاس اقدام های شایسته ای که در زمینه اجرای ایمن ماموریت ها و ماموریت های ایمنی در سال 1395 که منجر به ارتقاء ایمنی و کنترل مناسب سوانح، حوادث و کاهش تلفات و خسارت های عمده عمده مالی داشته اید، در جشنواره امام هادی علیه السلام از جناب عالی قدردانی نموده و از خداوند منان آرزوی توفیق روز افزون برای خدمتگذاری بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحت رهنمودهای داهیانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای را خواهانم.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها