دیدار اعضای سازمان اردویی بسیج با جانباز مدافع حرم امام خمینی (ره)+عکس

جمعی از اعضای سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج با "مهدی قدرتی"  جانباز مدافع حرم امام خمینی (ره) دیدار نمودند.

به گزارش خبرنگار کوله بار، جمعی از اعضای سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج با "مهدی قدرتی"  جانباز مدافع حرم امام خمینی ره) دیدار نمودند.

 

گفتنی است، مهدی قدرتی که کارکنان درب ورودی حرم امام خمینی است، اولین کسی است که در حادثه تروریستی حرم امام خمینی(ره) در تاریخ 17 خرداد،از ناحیه صورت مورد اصابت تیر کینه تروریست‌ها واقع شده است. وی در این دیدار با اشاره به روز حادثه اظهار داشت: ساعت 10:10 صبح بود که در نگهبانی نشسته بودم که دیدم دو نفر که اسلحه کلاشینکف و هر کدام یک کیف برزنتی همراه داشتند وارد محوطه شدند. چند قدم مانده بود که به من برسند شروع به تیراندازی کردند که یک تیر به پنجره نگهبانی خورد و تیر دوم هم به صورت من اصابت کرد. تیری که به صورت من خورد از شیشه پشتی دکه نگهبانی به بیرون رفت و من روی میز افتادم و همکارانم مرا به درمانگاه حرم بردند. خون زیادی از من رفت و از چشم و گوش و بینی‌ام خون می‌آمد. بعد از آن اورژانس مرا به بیمارستان منتقل کرد و من دیگری چیزی متوجه نشدم. تاکنون یک عمل روی صورت من انجام شده و یک عمل هم در پیش دارم.

وی ادامه داد: من دو نفر از تروریست‌ها را دیدم و اولین نفری بودم که در حرم حضرت امام مجروح شدم. زمانی که من تیر خوردم آنها فکر کردند که مرده‌ام وگرنه دوباره به سراغم می‌آمدند و مرا می‌کشتند مانند یکی از همکارانم آقای سبزعلی که پس از آنکه مجروح شد تروریست‌ها دوباره به سراغش رفتند و زمانی که دیدند او زنده است با زدن تیر خلاص او را به شهادت رساندند. من در زمان انفجار عامل انتحاری بیهوش بودم اما صدای انفجار را شنیدم.

این جانباز مدافع حرم امام خمینی(ره) در پایان تاکید کرد: یکی دیگر از مجروحان این حادثه تروریستی سعید میرکی است که او هم بر اثر اصابت گلوله از ناحیه کتف راست مجروح شده است.

گفتنی است در این دیدار، لوح تقدیری از سوی سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج به این جانباز مدافع حرم امام خمینی(ره) اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها