حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی:

رسانه ها موثرترین نقش را در تبلیغ و تبیین دستاوردهای راهیان نور دارند

حجت الاسلام تویسرکانی: عملیات فرهنگی راهیان نور را یکی از مهمترین عملیات های فرهنگی علیه شبیخون و تهاجم فرهنگی دشمن دانست و افزود: راهیان نور بزرگترین اقدام برای پاسداری از سال های دفاع مقدس است.

به گزارش کوله بار؛ حجت الاسلام و المسلمین تویسرکانی- مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج- گفت: راهیان نور بزرگترین نقش را در ماندگاری و جاودانگی حماسه دفاع مقدس دارد و اگر عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور نبود قطعا بعد از 30 سال که از پایان دفاع مقدس می گذرد امروز نسل جوان ما خبری از دوران دفاع افتخار آفرین مقدس نداشتند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج اضافه کرد: وقتی به مناطق عملیاتی راهیان نور می رویم می بینیم بعد از گذشت30 سال از دفاع مقدس هنوز آثار، برکات و پیامدهایش زنده، با نشاط و تاثیرگذار است.

حجت الاسلام تویسرکانی عملیات فرهنگی راهیان نور را یکی از مهمترین عملیات های فرهنگی علیه شبیخون و تهاجم فرهنگی دشمن دانست و افزود: راهیان نور بزرگترین اقدام برای پاسداری از سال های دفاع مقدس است.

وی به نقش راهیان نور در تعمیق معنویت بسیجیان اشاره کرد و افزود: مهمترین زیر ساخت دفاع مقدس معنویت بود و هرگونه پیروزی و دستاوردی در دوران دفاع مقدس نصیب جبهه مقاومت و رزمندگان ما می شد معنویت حرف اول و آخر را می زد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج تصریح کرد: امروز وقتی زائران دفاع مقدس در سرزمین خیر و برکت حاضر می شوند معنویت و آثار و برکات را درک می کنند و با یک ذخیره معنوی موثر بر می گردند.

حجت الاسلام تویسرکانی در همین خصوص افزود: آن چیزی که در سفرهای راهیان نور نصیب زائران مناطق عملیاتی می شود معنویت و توسل و توکل به خدا و سپس ایثار، مقاومت، استکبار و خلاقیت است.

وی به برنامه ریزی های صورت گرفته در مناطق عملیاتی اشاره کرد و گفت: چهره های با سابقه دفاع مقدس با نظر به تدبیر امام خامنه ای در مبحث راهیان نور؛ برنامه ریزی های بسیار خوب و موثری در ستاد کل نیروهای مسلح، بنیاد حفظ و آثار سپاه و بسیج، نیروهای مسلح، ناجا و وزارت دفاع و پشتیبانی و... صورت می دهند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: امروز 60 زیارتگاه و یادمان در مناطق عملیاتی وجود دارد که در عرصه های مختلف فرهنگی، بهداشتی و امنیتی و تحت اشراف ستاد مرکزی و قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج به زائران خدمات می دهند.

وی با اشاره به اینکه از مبدا تا مقصد سفر برای زائران سرزمین نور برنامه ریزی مدونی صورت گرفته افزود: هر ساله کاروان های راهیان نور آسیب شناسی می شوند و با بررسی نقاط ضعف و قوت تلاش می شود هر سال بهتر از سال قبل از زائران استقبال به عمل آید.

وی در پایان به نقش رسانه ها در انعکاس عملیات فرهنگی راهیان نور اشاره کرد و افزود: رسانه هایی که امروز در جبهه نیروهای انقلابی هستند موثرترین نقش در تبلیغ؛ ترویج و تبیین دستاوردهای راهیان نور و دفاع مقدس را دارند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها