سرلشکر باقری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

فعالیت ستاد کل نیروهای مسلح در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی است

رییس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اظهار داشت: خوزستان استانی مهم و حیاتی که مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری است و ما باید دین بزرگی به این استان ادا کنیم.

به گزارش کوله بار، سر لشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در این دیدار گفت : خوزستان استانی مهم و حیاتی که مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری است و ما باید دین بزرگی به این استان ادا کنیم.

 باقری افزود: امروز شاهدیم که در خوزستان امنیت پایدار مستقر و الحمد الله در استان خوزستان موضوع خاص امنیتی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت ستاد کل نیروهای مسلح در چارچوب سیاست های اقتصاد مقاومتی از پارسال آغاز شده است ادامه داد : یکی از برنامه ها در دوران خدمت سربازی علاوه بر آموزش نظامی ، حرفه آموزی به سربازان است که در این راستا پارسال بیش از یکصد هزار نفر از سربازان گواهی معتبر کاراموزی از سازمان حرفه و فن در یافت کردند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح اظهارداشت : از جمله برنامه های سفر به خوزستان بازدید از یگان های مستقر در استان و دیدار با فرماندهان و رزمندگان و همچنین بررسی مسایل مربوط به نیروهای نظامی مختلف، راهیان نور و مراودات بین دستگاههای نظامی و امنیتی استان می باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان در این دیدار گفت : اقداماتی از جمله حرفه اموزی به جوانان برای ایجاد اشتغال می تواند در راستای ایجاد فرصت های شغلی بسیار مفید باشد.

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری افزود : جوانان فارغ التحصیل اکثر به صورت تئوری آموزش دیده اند و با صرف هزینه ای که کرده اند دنبال کار دولتی هستند در حالی که پس از پایان تحصیلات با مشکل بیکاری روبرو می شوند که اقداماتی از جمله حرفه آموزی می تواند موجب افزایش اشتغال در کشور شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها