حجت الاسلام تویسرکانی:

ملت به گذشته خود که دست استکبار را قطع کردند می بالند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقطع کنونی انقلاب مقطعی حساس است و چهل سال است که مسیری پر از رنج را که آمریکا و انگلیس بر ما تحمیل کردند، طی کردیم.

به گزارش کوله بار، حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی در جمع راهپیمایان 22بهمن ماه یاسوج با بیان اینکه امروز ایران مستقل ترین کشور جهان است، افزود: امروزه ما به آزادی، استقلال، کرامت اسلامی و حرکت در راه پیشرفت رسیدیم و مردم ما در این راه حدود ۳۰۰ هزار شهید،  ۵۰۰ هزار جانباز و ۵۰ هزار آزاده تقدیم انقلاب کردند و آینده کشور و مردم ما بسیار درخشان است .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: ملت ما به گذشته خود که دست استکبار را قطع کردند می بالند و در راستای پیشرفت بیش از پیش کشور گام برخواهیم داشت .

تویسرکانی تصریح کرد: دشمنان توان دیدن این حضور گسترده  مردم در راهپیمایی 22 بهمن را ندارد و مردم ما با آینده روشن خود با زمینه سازی ظهور، جهان را پر از عدل و داد خواهند کرد . ما به آینده امیدواریم و به پیشرفت و توسعه نیز امید داریم .

وی ادامه داد: اشرافی‌گری و فساد بین مسئولین وجود دارد، اما گسترده نیست که دشمنان آن را بزرگ نمایی می‌کنند و هم اکنون هزاران مسئول در حوزه های مختلف نوکری مردم را می‌کنند .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: نمونه این پاکی و سلامت، زندگی ساده و با بصیرت رهبر معظم انقلاب است که باید الگوی همه مسئولین قرار بگیرد و بسیاری از مسئولین نیز اهل اشرافی گری نیستند . مردم ما با وحدت و حرکت حول محور ولایت به جلو حرکت کرده و زمینه ظهور را فراهم خواهند کرد .

تویسرکانی با اشاره به مردم همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد یکصدم مساحت ایران را دارد، اما بیشترین دانشجو را به نسبت جمعیت در ایران داراست .

وی بیان کرد: این استان عشایر غیوری دارد که مظهر مقابله با ستمگران بوده است و در طول هشت سال دفاع مقدس بیشترین رزمنده را به جبهه فرستاده است و مرکز تربیت افراد شجاع وتوانمند در عرصه جهانی است .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: مقطع کنونی انقلاب مقطعی حساس است و چهل سال است که مسیری پر از رنج را که آمریکا و انگلیس بر ما تحمیل کردند، طی کردیم و چهل سال پیش از استکبار نجات پیدا کردیم و رژیم پهلوی پر از استبداد، دیکتاتوری و فساد بود .

تویسرکانی با اشاره به ظلم و ستم دست نشاندگان استکبار به مردم، پیش از انقلاب و دوران پهلوی گفت: رضا خان مفسد پهلوی پر از ظلم و ستم بود و باید با مطالعه تاریخ از جنایات و فساد و تاراج اموال ملت توسط آنها آگاه شویم تا بدانیم انقلاب چه برکاتی داشته است .

وی افزود: اعتراض امام به بردگی مردم ایران بود و ایران در زمان پهلوی اسیر آمریکا و استکبار شده بود و امروزه عزت، بزرگی و آزادی متعلق به ملت ایران است .

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: دعوای ما بر سر استقلال بود و امروز استقلال کشور ما محسوس است و زمینه رشد و پیشرفت ملت فراهم شده است.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها