محمدی در گفتگو با کوله بار خبر داد

مناطق عملیاتی غرب کشور میزبان 14 هزار زائر راهیان نور اصفهانی/ آشنایی با 5600 شهید اصفهانی در کردستان

مسئول سازمان اردویی راهیان نور سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) گفت: حدود ۱۴ هزار نفر از سراسر استان اصفهان در طی ۳۷ دوره به مناطق عملیاتی کردستان اعزام می‌شوند.

عباس محمدی در گفتگو با کوله بار درباره برگزاری اردوی راهیان نور در سطح استان اصفهان، اظهار داشت: اردوی راهیان نور در اصفهان از اواخر تیر ماه آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده نزدیک به 37 دوره اردو برگزار می‌کنیم که همه روزه از سطح استان اصفهان اعزام به مناطق عملیاتی صورت می‌گیرد.

 

وی تصریح کرد: همه روزه و به صورت همزمان 2 کاروان در مناطق عملیاتی استان کردستان در شهرهای سقز و بانه حضور داشته و از یادمان شهدای سیران‌وند (شهدای غریب)، یادمان شهدای بلفت در سردشت و یادمان شهدای بوالحسن در شهرستان بانه بازدید کرده و یاد شهدا را زنده می‌کنند.

 

مسئول سازمان اردویی راهیان نور سپاه حضرت صاحب‌الزمان (عج) گفت: حدود 14 هزار نفر از سراسر استان اصفهان تا پایان دوره به مناطق عملیاتی کردستان اعزام می‌شوند.

 

وی ادامه داد: در حاشیه برگزاری اردوی راهیان نور بازدید از نمایشگاه‌های فرهنگی هنری و اماکن فرهنگی مذهبی نیز برای بازدیدکنندگان برنامه‌ریزی شده است.

 

محمدی درباره رویکرد و اهداف اصلی برگزاری اردوی راهیان نور در اصفهان خاطرنشان کرد: زنده نگه‌داشتن و خاطره شهدا، بازدید نسل جوان از یادمان‌های دفاع مقدس در مناطق عملیاتی کردستان و آشنایی با 5600 شهید اصفهانی که در کردستان به شهادت رسیده‌اند و تبادل افکار و آشنایی بازدیدکنندگان از فرهنگ و آداب و رسوم مردمان کردستان از اهداف اصلی برگزاری راهیان نور در اصفهان است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جدیدترین ها